Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Praca w Niemczech na porodówce
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest piÄ…tek 29 mar 2024, 00:52

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: poniedziaÅ‚ek 29 lut 2016, 23:58 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2014, 21:59
Posty: 1
Witam


Jestem kierownikiem na chlewni w Lubeck. Szukamy pracownika na stanowisko opiekuna porodówki.
Interesują mnie jedynie osoby, które mają pojęcie o tej pracy, są pracowite, obowiązkowe, umieją pracować w zespole oraz znają język angielski lub niemiecki przynajmniej na poziomie komunikatywnym.
Chlewnia na 1000 macior. Co dwa tygodnie wyproszenie grup po 100. Średnia odsadzenia za ostatnie pół roku to 13.3. Roczna średnia odsadzenia od maciory to 31.7. Chcemy dojść chociaż do 33 prosiaków od maciory, dlatego szukamy fachowca z otwartym umysłem, "dobrym okiem" do macior i prosiaków. Osoba musi też oczywiście umieć takie podstawy jak: krycie macior, kastrowanie, szczepienie, grzebanie (pomagać w porodach) czy szlifowanie ząbków. Kilkuletnie doświadczenie na porodówce to także podstawa.
Praca w młodym zespole (Polacy, Rumuni, Niemcy) po co najmniej 230 godzin w miesiącu. Wynagrodzenie to ok. 2500 euro brutto (+ nadgodziny). Pracodawca może zapewnić pokój płatny ok. 200 euro/mies. Umowa o pracę po miesiącu próbnym. Ale zwykle już po tygodniu wiem czy ktoś ma fach w ręce czy nie, więc okres próbny może się skończyć szybciej.
W przypadku zatrudnienia pomożemy w załatwieniu meldunku, konta w banku, numerów identyfikacyjnych, ubezpieczenia itp.

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na mar.kubiesa@gmail.com

P.S : Oferta w przyszłym tygodniu może być już nieaktualna.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB