Indeks witryny Indeks witryny

Kabanek Tekst alternatywny

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest niedziela 21 lip 2019, 06:49

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Kto┼Ť mo┼╝e robi┼é niedawno? Kat. B mam od oko┼éo 20 lat. W zwi─ůzku z nowymi obowi─ůzkami potrzebuj─Ö zrobi─ç D. Kto┼Ť mo┼╝e zdawa┼é niedawno? Trudno? Mocno si─Ö czepiaj─ů?

Kiedy┼Ť jak si─Ö sz┼éo do woja, to bez problemu mo┼╝na by┼éo uzyska─ç papiery na prowadzenie wszystkiego.
Kodeks drogowy znam, ale trzeba si─Ö dokszta┼éci─ç, bo jak si─Ö robi testy na http://www.ltesty.pl/testy/ - to wychodz─ů braki. A zdaje si─Ö z tego co wiem od 68 na 74 mo┼╝liwe pkt do zdobycia.

Ostatnio zmieniony poniedzia┼éek 10 kwie 2017, 08:25 przez nikolas, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

po co rolnikowi "d" jeszcze takich wymogow niema . Szukaj na innych forach .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

No jak to po co? Czasami trzeba co┼Ť przewie┼║─ç. Nie robi─Ö dla wymog├│w tylko z praktycznych wzgl─Öd├│w i potrzeb.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

przewo┼╝enie ludzi to "co┼Ť"?? :roll: moze jednak chodzi Ci o kategorie C?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

jaki jest koszt zrobienia takiego kursu?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Kurs na sol├│wke to w granicach 2tysi plus badania jakies 200pln, z tego co s┼éysza┼éem to chyba nie potrzebujesz kwalifikacji na potrzeby w┼éasne ale musia┼é by┼Ť sie dopytac m─ůdrzejszych, i jak bedziesz wozi┼é swiniaki to jeszcze kurs konwojenta musisz miec :D aby┼Ť wiedzia┼é ile ich upakowac na starze czy jelczu :)
Ostatnio koledze za punkty zabrali i dziubie od nowa wszystko

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Mam sw├│j zestaw na w┼éasne potrzeby ,ale papiery ,kursy,badania, wszystko mam porobione tak jak kierowca na etacie ,bo prawo jest r├│┼╝nie interpretowane i wol─Ö na drodze krokodylk─ů nie udowadnia─ç ┼╝e co┼Ť musz─Ö mie─ç ,a czego┼Ť nie . A mia┼éem ju┼╝ z nimi do czynienia i sprawdzali wszystko

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

andre pisze:
Mam sw├│j zestaw na w┼éasne potrzeby ,ale papiery ,kursy,badania, wszystko mam porobione tak jak kierowca na etacie ,bo prawo jest r├│┼╝nie interpretowane i wol─Ö na drodze krokodylk─ů nie udowadnia─ç ┼╝e co┼Ť musz─Ö mie─ç ,a czego┼Ť nie . A mia┼éem ju┼╝ z nimi do czynienia i sprawdzali wszystko

Prawda!!! Nissan Patrol + przyczepka wysz┼éo ponad 3,5 t; kary naliczyli mi za 3 bramki :twisted: Po odwalaniach i sprawie w s─ůdzie zap┼éaci┼éem jedyne 2 tys + koszty. I tak by┼éem szcz─Ö┼Ťliwy :P

Co do kursów' C+E - 1950 zł. kwalifikacja wstępna pełna 280 godzin - 3350. Ceny aktualne pracownik robił.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Chief pisze:
Kurs na sol├│wke to w granicach 2tysi plus badania jakies 200pln, z tego co s┼éysza┼éem to chyba nie potrzebujesz kwalifikacji na potrzeby w┼éasne ale musia┼é by┼Ť sie dopytac m─ůdrzejszych, i jak bedziesz wozi┼é swiniaki to jeszcze kurs konwojenta musisz miec :D aby┼Ť wiedzia┼é ile ich upakowac na starze czy jelczu :)
Ostatnio koledze za punkty zabrali i dziubie od nowa wszystko

z kwalifikacj─ů to jest tak ┼╝e jedne mi┼Ťki puszcz─ů a 3 km dalej jak b─Öd─ů stali drudzy to mog─ů ju┼╝ nie pu┼Ťci─ç. Na to nie ma jasnego przepisu i zale┼╝y od widzimisie kontroluj─ůcego. Ja kwalifikacji nie mam

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

tu pewnie kwalifikacje nie obowiazuja https://www.youtube.com/watch?v=kCVrtmnm0y4

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Jak wygl─ůda ta kwalifikacja wst─Öpna?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.