Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Co z tą POLSKĄ? polityka, wybory
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 28 mar 2024, 23:50

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 07:49 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
F1 pisze:
Moim zdaniem debata na + dla Dudy Komorowski żadnych argumentów nie miał był poddenerwowany całą wodę wypił co on brał że go tak suszyło ciągle przerywał Dudzie :lol: :lol: :lol: :lol:
To nie jest Twoje zdanie człowieku :lol: :lol: pisowcy swojego zdania już kilka lat nie mają :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 07:52 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
tak sobie to tlumacz ,nikt Ci nie zabroni a NIesiolowski nawet poprze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 07:57 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
stan1069@o2.pl pisze:
F1 pisze:
Moim zdaniem debata na + dla Dudy Komorowski żadnych argumentów nie miał był poddenerwowany całą wodę wypił co on brał że go tak suszyło ciągle przerywał Dudzie :lol: :lol: :lol: :lol:
To nie jest Twoje zdanie człowieku :lol: :lol: pisowcy swojego zdania już kilka lat nie mają :shock:

Widzisz tak jak Ty myśli PO rób co uważas byle byś robił to co my chcemy :wink: pewnie niedługo sympatyków PiS zaczną do Katynia wywozić w tyych klatkach co się chuligani z PO pozamykali 8) Jak zobaczyłem rodzinę Bronka w tym spocie to aż się wystraszyłem tyle ich jest ,jeszcze kredyty mają to pewnie tatuś będzie chciał pomóc spłacić z naszych pieniędzy :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 08:03 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Stanislaw pisze:
tak sobie to tlumacz ,nikt Ci nie zabroni a NIesiolowski nawet poprze
Przecież to ile wody wypił nie jest konieczne żeby ocenić kandydata w debacie :lol: zauważyłeś ile wypił ?????????? :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 08:07 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiesz jak człowiek pije to najczęściej ma jakieś problemy i sobie z nimi nie radzi :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 08:09 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
F1 pisze:
stan1069@o2.pl pisze:
F1 pisze:
Moim zdaniem debata na + dla Dudy Komorowski żadnych argumentów nie miał był poddenerwowany całą wodę wypił co on brał że go tak suszyło ciągle przerywał Dudzie :lol: :lol: :lol: :lol:
To nie jest Twoje zdanie człowieku :lol: :lol: pisowcy swojego zdania już kilka lat nie mają :shock:

Widzisz tak jak Ty myśli PO rób co uważas byle byś robił to co my chcemy :wink: pewnie niedługo sympatyków PiS zaczną do Katynia wywozić w tyych klatkach co się chuligani z PO pozamykali 8) Jak zobaczyłem rodzinę Bronka w tym spocie to aż się wystraszyłem tyle ich jest ,jeszcze kredyty mają to pewnie tatuś będzie chciał pomóc spłacić z naszych pieniędzy :wink:
Weż się chłopie nie ośmieszaj :lol: :lol: już wszystko napisałeś czego by oczekiwał prezes :mrgreen: :mrgreen: to może wystarczy już z siebie większego pajaca robić :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 08:16 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Stan przyjacielu nie idz tą drogą co Bronek który zamiast argumentów tylko atakować potrafi straszy rolników że dopłaty zabiorą no cios poniżej pasa :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 08:25 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
F1 pisze:
Stan przyjacielu nie idz tą drogą co Bronek który zamiast argumentów tylko atakować potrafi straszy rolników że dopłaty zabiorą no cios poniżej pasa :mrgreen:
Żeby wykazać że się jest pisowcem wystarczy np. zarzucić że wypił dużo wody :mrgreen: :mrgreen: ale żeby mieć do chłopa pretensje że ma chyba pięcioro dzieci i wystąpiły w spocie już ze swoimi dziećmi i do tego sugerować że trzeba ze swoich pieniędzy spłacać ich kredyty to trzeba być naprawdę ..ujem :shock: :shock: więc do grona przyjaciół mnie nie zaliczaj :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 08:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
F1 pisze:
Stan przyjacielu nie idz tą drogą co Bronek który zamiast argumentów tylko atakować potrafi straszy rolników że dopłaty zabiorą no cios poniżej pasa :mrgreen:


Wszystko jest możliwe -F1- życie płynie wartkim strumieniem , wszystko jest możliwe .
Mówisz ,że Komorowski nie miał "argumentów"
Merytoryką pragmatyzmem wepchnął Dudę w szkolną ławkę (taką z lat sześćdziesiątych ,tą z kałamarzem po środku )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 08:55 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
jesli uwazacie ze jest dobrze i zmiany sa niepotrzebne to Wy siedzicie w tej lawce z lat tam ktorychs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 08:55 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
stan1069@o2.pl pisze:
F1 pisze:
Stan przyjacielu nie idz tą drogą co Bronek który zamiast argumentów tylko atakować potrafi straszy rolników że dopłaty zabiorą no cios poniżej pasa :mrgreen:
Żeby wykazać że się jest pisowcem wystarczy np. zarzucić że wypił dużo wody :mrgreen: :mrgreen: ale żeby mieć do chłopa pretensje że ma chyba pięcioro dzieci i wystąpiły w spocie już ze swoimi dziećmi i do tego sugerować że trzeba ze swoich pieniędzy spłacać ich kredyty to trzeba być naprawdę ..ujem :shock: :shock: więc do grona przyjaciół mnie nie zaliczaj :lol: :lol:

Chłopie nie spinaj się tak jakbyś miał trochę inteligencji w sobie to byś zrozumiał że napisałem to z ironią ale Ty jesteś jeszcze stara szkoła , mierny, bierny ale wierny :P media tak będą trąbić że Komorowski wygrał bo przed pierwszą turą było to samo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 08:56 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
mytotoksyna1 pisze:
F1 pisze:
Stan przyjacielu nie idz tą drogą co Bronek który zamiast argumentów tylko atakować potrafi straszy rolników że dopłaty zabiorą no cios poniżej pasa :mrgreen:


Wszystko jest możliwe -F1- życie płynie wartkim strumieniem , wszystko jest możliwe .
Mówisz ,że Komorowski nie miał "argumentów"
Merytoryką pragmatyzmem wepchnął Dudę w szkolną ławkę (taką z lat sześćdziesiątych ,tą z kałamarzem po środku )

Nie oceniaj książki po okładce :roll: :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 09:03 
Offline

Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 19:50
Posty: 2013
Lokalizacja: północne mazowsze
jak zawsze cała kampania platformy polega na straszeniu Kaczyńskim i jego partią


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 09:32 
Offline

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
Kurde niech się teraz drugi nachapie, co jedna swinia ma 10 lat przy korycie być, przerośnie tylko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 10:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Ratunku ,pomocy -wczoraj przeszła burza i wiatr złamał mi drzewo brzozy na wysokości 2 metrów , co teraz począć ??
..co teraz począć ,zregeneruje się ,odrośnie?
..och ta pogoda!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 13:36 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
to ci co nie głosują na Komorowskiego a na Dudę bo nie ma innej alternatywy to od razu Pis-owcy ?????
a ten co oglądał debatę to chyba sam sobie wyrobił zdanie na temat kandydatów i nie potrzebuje ekspertów żeby wyjaśniali mu kto lepszy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 13:41 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
Reklamował "mamprawowiedziec.pl", a we władzach Zofia Komorowska. Przypadek? pytają internauci
http://niezalezna.pl/67157-reklamowal-m ... internauci


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 13:44 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
TAŚMY PRAWDY - wstrząsająca rozmowa Bieńkowska - Wojtunik
http://vod.gazetapolska.pl/10105-tasmy- ... a-wojtunik

Ta taśma dedykowana politykom PSL. ​Wojtunik o Burym: „skur…el”, Bieńkowska o Piechocińskim: „***”
http://niezalezna.pl/67153-ta-tasma-ded ... skim-debil


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 20:21 
Offline

Rejestracja: sobota 07 lis 2009, 12:46
Posty: 468
Lokalizacja: wielkopolska
mytotoksyna1 -- zwiększ dawkę tego kwasu wersenowego bo nie działa. I oddychaj głęboko - bo chyba jesteś nie dotleniony , a może to powietrze - tak może przejedź się za granice, zmień klimat , acha jeszcze zabierz kogoś w razie byś doznał szoku (syndrom paryski ) .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 21:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
mediastore pisze:
mytotoksyna1 -- zwiększ dawkę tego kwasu wersenowego bo nie działa. I oddychaj głęboko - bo chyba jesteś nie dotleniony , a może to powietrze - tak może przejedź się za granice, zmień klimat , acha jeszcze zabierz kogoś w razie byś doznał szoku (syndrom paryski ) .

..brak rzeczowych ARGUMENTÓW przetwarzasz w idiotyzmy polityczne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 22:03 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
Pisałem już że jak dla mnie komor to lepsze zło ,proponuje stan i myko sfolgujcie troche i dajcie sie zwolennikom Dudy nacieszyć sukcesem ,zobaczymy na kogo za rok będą wyzywać ,obstawiam że winnych w szeregach pisiorów nie znajdą ,tylko na poprzednią władze zwalą całą wine.Tak już było jak wirtualne pieniądze za rządów pis-u i samoobrony sie skończyły to musieli znależc winnych i jak pamietacie nie byli to oni sami :lol: Już widze jak mi się dostanie ,ale nie będę polemizował ,czekam z utęsknieniem aż fanatycy sie o tym przekonają po co Jarek chce dojść do władzy bo na pewno nie po to żeby nam się żyło lepiej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 22:05 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Miałem na wybory nie iść , lecz nie chcę ale muszę . Gdybym nie poszedł , to i automatycznie pomógł bym podpalaczom dalej stołków się trzymać . Skór--syn głośno potępiał podpalenie ruskiej ambasady , a sam na zlecenie Bronka ją podpalił . To jest prawdziwe zboczenie i dziadostwo , ja pier...
http://www.fakt.pl/polityka/szef-msw-ba ... 45826.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 22:11 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
Polak [my] będzie zapierdalał do śmierci aby szkop mógł żyć na emeryturze. https://www.youtube.com/watch?v=OcAU6UgtZRs


Ostatnio zmieniony poniedziałek 18 maja 2015, 22:18 przez nemezis, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 22:15 
Offline

Rejestracja: czwartek 24 maja 2007, 19:50
Posty: 2013
Lokalizacja: północne mazowsze
andre a po co bronek jest u władzy to nie musimy gdybać wystarczy przeanalizować ostatnie 5 lat jego prezydentury i rządów PO. ale jak ty ogladasz tvn 24 i pewnie czasem przeczytasz wyborczą ... i z twoich wypowiedzi wynika że jeszcze w to wszysko wierzysz, chy ba ja też też zagłosuje na bronka niech wygra to może za 5 lat wiecej ludzi przejży na oczy ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 22:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
nemezis pisze:
https://www.youtube.com/watch?v=OcAU6UgtZRs



...takich zbawicieli jak w/w to już polska miała , ale nic nie WSKÓRAŁA.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 22:27 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
nemezis pisze:
Polak [my] będzie zapierdalał do śmierci aby szkop mógł żyć na emeryturze. https://www.youtube.com/watch?v=OcAU6UgtZRs


Duda nie mógł mu tego w niedzielę wygarnąć ??? Kukiz jest o niebo mądrzejszy i skuteczniejszy od Dudy :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 22:29 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
http://wpolityce.pl/polityka/239080-syn ... nad-prawem
http://archiwaipn.hvs.pl/bronislaw-komo ... chiwa-ipn/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 22:50 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
jeżeli nie zacznie obowiązywać odpowiedzialność karna polityków za ich czyny to czy my wybierzemy na prezydenta misia uszatka czy popiersie lenina ma gówno nie znaczenie bo są nietykalni i mają wszystko w du... łącznie z nami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 23:14 
Offline

Rejestracja: sobota 07 lis 2009, 12:46
Posty: 468
Lokalizacja: wielkopolska
mytotoksyna1 - wprost pytam widziałeś coś więcej poza swoją wioską i gminą ??? Ludzie w łagrach i obozach koncentracyjnych , niewolnicy na plantacjach , pracownicy sezonowi na saksach w garażach kempingach i namiotach - też się przyzwyczaili z czasem do warunków (przystosowali się ) - ale czy to jest wyznacznik normalności , celu głównego ścieku . Nawet jest taki syndrom po wyzwoleniu , opuszczeniu więzienia , zakończeniu pracy sezonowej , czy etapu - większość odczuwa chęć powrotu do tych określonych relacji. Ziemkiewicz mówi o "kisielu" tym z wodą , Jadwiga Staniszkis o "szklanym suficie" , Łysak , Legutko , Rybiński , Michalkiewicz -- podaj mi jedno nazwisko które zachwyca się obecnym stanem Europy , EU czy Polski - JEDNO .
Nawet Alan Greenspan "Era Zawirowań" i ich Balcerowicz "Odkrywajac Wolność" <- Same cytaty - nie jest zachwycony efektami "reform" - Wałęsa też przyznaje że mu nie wyszło. Jak mechanik albo budowlaniec spierdoli zamówienie to dalej z nim współpracujesz ???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 23:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
mediastore pisze:
mytotoksyna1 - wprost pytam widziałeś coś więcej poza swoją wioską i gminą ??? Ludzie w łagrach i obozach koncentracyjnych , niewolnicy na plantacjach , pracownicy sezonowi na saksach w garażach kempingach i namiotach - też się przyzwyczaili z czasem do warunków (przystosowali się ) - ale czy to jest wyznacznik normalności , celu głównego ścieku . Nawet jest taki syndrom po wyzwoleniu , opuszczeniu więzienia , zakończeniu pracy sezonowej , czy etapu - większość odczuwa chęć powrotu do tych określonych relacji. Ziemkiewicz mówi o "kisielu" tym z wodą , Jadwiga Staniszkis o "szklanym suficie" , Łysak , Legutko , Rybiński , Michalkiewicz -- podaj mi jedno nazwisko które zachwyca się obecnym stanem Europy , EU czy Polski - JEDNO .
Nawet Alan Greenspan "Era Zawirowań" i ich Balcerowicz "Odkrywajac Wolność" <- Same cytaty - nie jest zachwycony efektami "reform" - Wałęsa też przyznaje że mu nie wyszło. Jak mechanik albo budowlaniec spierdoli zamówienie to dalej z nim współpracujesz ???


..a czy NAJWIĘKSZYCH RZeżników Świata pamiętasz ??
Lenin ,Stalin ,Hitler-- tylko mały Wałęsa potrafił powiedzieć ---stop.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 18 maja 2015, 23:31 
Offline

Rejestracja: środa 23 mar 2011, 11:32
Posty: 1614
Lokalizacja: wlkp
Widze że najmocniejszym argumentem zwolenników Po jest to że gdyby zamiast nich był Pis to byłoby jeszcze gorzej. Troche to słabe jak na prawie 8 lat rządzenia. Widać że straszenie Kaczyńskim przestaje działać. Łapią się czego się da,nawet jutro Bronisław u Wojewódzkiego będzie, na pewno pytania będą spontaniczne bo przecież Bronek taki bystrzak, ale czy bez kartki spamięta te wszystkie odpowiedzi. Takie szopki to myślałem że tylko w Rosji Władimir robi, a tu taka niespodziewanka jutro. Na pierwszej turze nie byłem, na drugą idę na Andrzeja oddać głos. Czas na zmiany,jakiekolwiek bo na te płytkie teksty że świat się zawali jak Po przestanie rządzić, to tylko jak ktoś pisał wyznawcy się łapią a nie wyborcy. A wyznawcy nie wygrają wyborów bo tych po obu stronach jest nie wielu. Wyborcy chcą konkretów a tych brak. Temu panu już dziękujemy, może następny będzie lepszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 07:47 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Jm więcej stanowisk tuczu danbreda tym większe niezadowolenie :lol: :lol: może lepiej zajęcie zmienić ????????????
nie słuchałem w kampanii tego Waszego idola :oops: ale według jego teorii przebywanie w tuczarni może spowodować że hodowca zacznie kwiczeć :lol: :lol: niby dzisiaj kwiczy ale mam nadzieje że to powód cen a nie przebywania ze świniami :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 07:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
Stan czas dorosnąć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 10:21 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Lukas Tyminski już zawładnął niezadowolonymi wystarczyło że im pokazał czarną teczkę :lol: :lol: teraz owi niezadowoloni dali się nabrać na rozwalenie systemu :lol: :lol: już amerykanie wyzamykali i pozabijali tyranów :lol: :lol: to może wystarczy teraz taki mają dobrobyt że na dętkach próbują uciekać przed tym dobrobytem . Na razie zawodnik wydawało się że się nie liczy w wyborach to mu nie szukali ale chyba zaczną :mrgreen: . Czasami trzeba żeby ludzie uwierzyli zrobić coś złego :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 11:54 
Offline

Rejestracja: piątek 29 sty 2010, 08:57
Posty: 1684
Lokalizacja: EPI
stan1069@o2.pl pisze:
Lukas Tyminski już zawładnął niezadowolonymi wystarczyło że im pokazał czarną teczkę :lol: :lol: teraz owi niezadowoloni dali się nabrać na rozwalenie systemu :lol: :lol: już amerykanie wyzamykali i pozabijali tyranów :lol: :lol: to może wystarczy teraz taki mają dobrobyt że na dętkach próbują uciekać przed tym dobrobytem . Na razie zawodnik wydawało się że się nie liczy w wyborach to mu nie szukali ale chyba zaczną :mrgreen: . Czasami trzeba żeby ludzie uwierzyli zrobić coś złego :shock:

stan czesto potrafisz tak trafnie pisac i to jeszcze z dozą humoru że chętnie bym z tobą przy kielichu pogadał a jak będzie okazja to pamiętaj że masz u mnie wielką wódke za to że ubarwiasz to forum


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 12:08 
Offline

Rejestracja: środa 23 mar 2011, 11:32
Posty: 1614
Lokalizacja: wlkp
stan1069@o2.pl pisze:
Jm więcej stanowisk tuczu danbreda tym większe niezadowolenie :lol: :lol: może lepiej zajęcie zmienić ????????????
nie słuchałem w kampanii tego Waszego idola :oops: ale według jego teorii przebywanie w tuczarni może spowodować że hodowca zacznie kwiczeć :lol: :lol: niby dzisiaj kwiczy ale mam nadzieje że to powód cen a nie przebywania ze świniami :mrgreen: :mrgreen:

A mi nie chodzi o sytuacje z cenami, bo jak ktoś nie ogarnięty to i 6 zł mu nie wystarczy. Nie wiem stan jak u Ciebie ale u mnie co drugi małolat który kończy szkołe srednią jedzie do roboty za granicę. Reszta na darmowe studia więc Twoje pierdolenie to jak bym tuska i komorowskiego na raz słuchał czyli Twoich idoli, a nawet guru. Mnie gadki pisu tak nie podniecają jak Ciebie pierdolenie o zielonej wyspie. Jednego mojego kumpla z poglądami podobnymi do Twoich już wyleczyli. Powód prosty, ma 3 dzieci a wtedy takie pierdolenie jak Twoje i Twoich guru przegrywa z ekonomnią. Szczęscie że jego żona i mama pracują, bo inaczej to już by za granicą siedział i dzieciaki raz na 2 miesiące widział. W niedziele będzie na Dude głosował i nawet mu Kaczyński przestał przeszkadzać a patrzeć na niego nie mógł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 13:40 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
Paweł Kukiz o sondażach po debacie: Albo manipulacja, albo podatność na manipulację

reakcja Pawła Kukiza:

Właśnie czytam o akcji "Lis"... Przypomina mi się Sianecki (stwierdził w "Szkle", że "Kukiz wycofał się" z wyborów). Sąd orzekł, że nic sie nie stało. ... Przebiliście- Lisy, Sianeckie, Kraśki, itp., itd - propagandzistów komuny. Za srebrniki. Panie Lis.... Jestem ojcem trzech Córek. Powiem Panu, że gdyby potraktował Pan choć jedną z nich w tak perfidny sposób jak dziecko Dudy to żadna ochrona nie ocaliłaby Pańskiej grzywy a la "młody konsomolec".

http://niezalezna.pl/67189-pawel-kukiz- ... anipulacje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 14:12 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Pablo80 pisze:
stan1069@o2.pl pisze:
Jm więcej stanowisk tuczu danbreda tym większe niezadowolenie :lol: :lol: może lepiej zajęcie zmienić ????????????
nie słuchałem w kampanii tego Waszego idola :oops: ale według jego teorii przebywanie w tuczarni może spowodować że hodowca zacznie kwiczeć :lol: :lol: niby dzisiaj kwiczy ale mam nadzieje że to powód cen a nie przebywania ze świniami :mrgreen: :mrgreen:

A mi nie chodzi o sytuacje z cenami, bo jak ktoś nie ogarnięty to i 6 zł mu nie wystarczy. Nie wiem stan jak u Ciebie ale u mnie co drugi małolat który kończy szkołe srednią jedzie do roboty za granicę. Reszta na darmowe studia więc Twoje pierdolenie to jak bym tuska i komorowskiego na raz słuchał czyli Twoich idoli, a nawet guru. Mnie gadki pisu tak nie podniecają jak Ciebie pierdolenie o zielonej wyspie. Jednego mojego kumpla z poglądami podobnymi do Twoich już wyleczyli. Powód prosty, ma 3 dzieci a wtedy takie pierdolenie jak Twoje i Twoich guru przegrywa z ekonomnią. Szczęscie że jego żona i mama pracują, bo inaczej to już by za granicą siedział i dzieciaki raz na 2 miesiące widział. W niedziele będzie na Dude głosował i nawet mu Kaczyński przestał przeszkadzać a patrzeć na niego nie mógł.
Pablo mnie to jebi....e kto będzie rządził , bo zmieniają się partie i politycy a robote robią ci sami przeważnie jedynie dobiorą sobie współpracowników którzy jak już się trochę zapoznają z robotą to zastępują powoli ludzi którzy wcześniej pracowali swoimi z partii albo rodziny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
U nas też wyjeżdżają za granice , jedni dlatego że za tyle co w Polsce nie będą robić :oops: drudzy pracują już dłużej i jedyny namacalny dochód to kilka kosiarek , szlifierek i muzealnych rekwizytów z wystawek nawiezionych po garażach :oops: trzecia grupa to poborcy zasiłków rodzinnych nawet ksiądz się chwalił ostatnio że samych obcokrajowców chrzci :lol: :lol: są tez tacy co pojechali zarobić i ciężko pracują i dobrze zarabiają ale jak się na okrągło robi i mieszka w garażu to gdzie mu się kasa rozejdzie ?????????
Nie wiem czy wiesz że przechodząc na tucz otwarty pozbawiłeś pracy 2 rolników ze wsi tym że kilka krotnie zwiększyłeś produkcje mięsa istnieje możliwość że trzecie miejsce pracy zlikwidujesz tzn. swoje :shock: bo już o zarobku długo nie słysze i nic nie wskazuje na to żebym usłyszał :oops:
Tydzień temu byłem na wyborach i zagłosowałem na siebie :mrgreen: :mrgreen: teraz nie pójdę wcale albo sprawie że będę miał 2 głosy :lol: :lol:
Co ten Twój kumpel robi ??????????? może to ten co księdzu zapłacił 2500 za hetar czynszu :lol: :lol: bo kiedyś pisałeś że u Was sa tacy bogaci


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 17:43 
Offline

Rejestracja: środa 23 mar 2011, 11:32
Posty: 1614
Lokalizacja: wlkp
Kolega w mieście mieszka i zapierdala po 10 godzin fizycznie. Ja tam wiele hodowli nie zwiekszyłem. Budynki te same od 80 lat, rotacja troche większa. Ale jak patrze na nie których co z małą hodowlą nie umieją sobie poradzić a już papiery na nowy prow zbierają to myśle że cena będzie jeszcze niższa, dopóki ekonomia nie zrobi z nimi porządku. Tylko że wszyscy to odczujemy w kieszeni. Ja nadal nie dołożyłem w tym roku, a co więcej zarabiam więcej niż w agri. Tych od czynszów po 2800 na razie dobre humory nie opuszczają. Nadal czekają na ceny a obecne to dla nich obniżki spekulantów. Jak wkońcu nie zacznie padać to mogą mieć racje.
Czyli w sumie aż tak bardzo w poglądach politycznych sie nie różnimy. Ja jednak wole oddać swój głos, choć bez wielkiego przekonania. To będzie raczej głos przeciw temu co jest teraz, niż za. Bedę przynajmniej miał prawo ponarzekać do następnych wyborów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 17:47 
Offline

Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:15
Posty: 2835
Lokalizacja: lubelskie
ja tez oddaje głos przeciw temu co się dzieje, na jesieni antysystemowy, teraz na Andrzeja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 18:47 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
stan1069@o2.pl pisze:
Jm więcej stanowisk tuczu danbreda tym większe niezadowolenie :lol: :lol: może lepiej zajęcie zmienić ????????????
nie słuchałem w kampanii tego Waszego idola :oops: ale według jego teorii przebywanie w tuczarni może spowodować że hodowca zacznie kwiczeć :lol: :lol: niby dzisiaj kwiczy ale mam nadzieje że to powód cen a nie przebywania ze świniami :mrgreen: :mrgreen:

Ten Twój idol desperat celebrytami się wysługuje no cóż tonący brzytwy się chwyta :wink: nawet u Wojewudzkiego się błazni :lol: :lol: gdyby był dobrym Prezydentem to jego kampania była by zbędna dostał grę w prezencie to jak go nie wybiorą będzie miał zajęcie :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 20:42 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 21:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
F1 -Niedziela anno domini 2015 roku pańskiego , dzień 24 maja wystrój się w krawat ,biała koszula , garnitur granatowy -nie zapomnij wziąć dokumentów , długopisu i staw się przed Urną wyborczą adekwatną do Twojego miejsca zamieszkania.
...co masz wtedy zrobić??
. nonszalancko musisz zrobić taki znak "x" przy nazwisku najlepszego PREZYDENTA w powojennej POLSKI.
B. KOMOROWSKI .
..inny obcyi obecnie nii ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 21:26 
Offline

Rejestracja: niedziela 26 lut 2012, 12:36
Posty: 2093
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
jAK słyszę to jego pitolenie < Ja nie mam prezesa nad sobą > to nie wiem czy śmiać się czy płakać , ten człowiek niema za grosz honoru nic dziwnego że Kukiz miał taaki wynik żadnych żeczowych argumentów tylko Kaczyńskim straszyć i on mówi o dialogu jak pipszy te formułki jak nakręcony jak chcesz na niego głosować lepi zostań w domu nie będzisz miał koszmarów przynajmni przez następne 5 lat :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 21:28 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
a Ty MytoToksyna jak pan Kraśko dzisiaj w wiadomościach - tylko obywatel Kraśko to resortowe dziecko i zębami i pazurami broni systemu który go karmi a Ty jaki masz w tym interes, a może jakieś srebrniki masz z tego stukania w klawisze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
jarek84 pisze:
a Ty MytoToksyna jak pan Kraśko dzisiaj w wiadomościach - tylko obywatel Kraśko to resortowe dziecko i zębami i pazurami broni systemu który go karmi a Ty jaki masz w tym interes, a może jakieś srebrniki masz z tego stukania w klawisze


..właśnie zszedłem z ciągnika przed chwilą , zarajałem kawałek pola 2 HA jęczmienia jarego na plamistość ,mączniaka , rdzę i dodałem na OWSIK , a jakże Pumę ,żeby nie szerzyło się dziadostwo.
.. a dokarmianie też było (siarczan amonu i odrobina mocznika)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 21:47 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Jarek srebrniki to Ty chyba masz obiecane :oops: bo tych pierdół na wklejałeś :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 21:55 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Toksyna , tylko tan Twój najlepszy zesra się w gacie i na debatę z nieznanymi wcześniej pytaniami nie przyjdzie . Będzie się tylko głośno i publicznie zastanawiał , ale posrany tam nie pójdzie , bo jak niby bez kartki miałby to zrobić ? PO zrobiło prawybory prezydenckie między Bronkiem a Radkiem i dziś z podsłuchów się deko prawdy o tych gangsterach dowiadujemy . Jeszcze na marszałka mianowali Radzia za dopisywanie zer w rachunkach a Komor udaje że nic nie widzi . Takie ścierwo to pod sond wojenny i kula w łeb :!: :!:

https://www.youtube.com/watch?v=c9xWCcjESBA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 22:15 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
Mietko, kiedyś myłeś bardzo rozsądnym i rozważnym człowiekiem. Optymistą. Co z Ciebie ta cała polityka zrobiła? Czyżbyś przeinwestował? Stałeś się typowym PIS-owskim katolikiem. Identyczne słownictwo i retoryka. Kto nie z nami ten nasz wróg, śmiertelny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 19 maja 2015, 22:33 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
https://www.youtube.com/watch?v=r2esiwSFiCA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 58  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB