Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Rachunek bankowy dla firmy
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 28 mar 2024, 21:35

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: wtorek 17 lis 2015, 08:52 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 26 paź 2015, 13:39
Posty: 120
Jak w temacie, zakładam firmę na żonę. Potrzebujemy założyć rachunek bankowy. W jakim banku zrobić to najlepiej aby nie wygenerowało mi to przez przypadek dodatkowych kosztów związanych z jego prowadzeniem?
Z tego co tutaj widzę - link, to są jeszcze darmowe usługi bankowe - odsyłacz do linka. Stan na marzec 17'


Ostatnio zmieniony piÄ…tek 24 mar 2017, 10:51 przez eqic, Å‚Ä…cznie zmieniany 1 raz

Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: wtorek 17 lis 2015, 11:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
eqic pisze:
Jak w temacie, zakładam firmę na żonę. Potrzebujemy założyć rachunek bankowy. W jakim banku zrobić to najlepiej aby nie wygenerowało mi to przez przypadek dodatkowych kosztów związanych z jego prowadzeniem?

:D Bank co oferuje wszystko za półdarmo już na starcie jest podejrzany !


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: wtorek 17 lis 2015, 12:23 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 paź 2015, 20:58
Posty: 94
Czy ja wiem? Jest obecne kilka banków, które mają w ofercie praktycznie calkowicie darmowe konta. Możesz sobie sam zobaczyć na tej stronie:
http://www.kutno.net.pl/?pd=news&id=42720

W artykule obecnie jest ranking najlepszych kont osobistych na dzień dzisiejszy. Najlepsze są 3 konta

mbank
smart bank
oraz millenium bank 360.

Sam obecnie mam konto w tym pierwszym. Jest ok. Jedyna wada to interfejs. Powinien byc mniej bajkowy.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: wtorek 17 lis 2015, 12:51 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 20:04
Posty: 412
Lokalizacja: EBE
ja pierdziele ile wam płacą za te reklamy???
jak coÅ› przez zime mogÄ™ popracowac tak jak wy, buszujÄ…c po forach i reklamujÄ…c to i owo
oferty pracy na priv


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: wtorek 31 sty 2017, 10:01 
Offline

Rejestracja: czwartek 26 sty 2017, 08:42
Posty: 81
Nie dość że bank chce zarabiać na moim kapitale, który trzymam u nich, to jeszcze mam płacić za prowadzenie konta - nie, no dajcie spokój.
Wychodzę z założenia, że skoro oddaję swój kapitał specjalistom do spraw jego pomnażania, to oni w podziękowaniu zaoferują darmowe usługi związane z bankowością, prowadzeniem konta itd. A jak się czyta na link, to raczej jest to wyjątek niż standard.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: sobota 10 cze 2017, 16:21 
Offline

Rejestracja: wtorek 21 mar 2017, 17:23
Posty: 5
Weź sobie może poczytaj najpierw które rachunki bankowe się nadają do firm, przecież niektóre to nie są typowe rachunki bieżące na których możesz oprzeć działalność, tylko rachunki maklerskie - weź sobie może odpal z góry brokerzy opcji binarnych i jak będziesz widział któregoś z nich to raczej to nie będzie dobry rachunek do prowadzenia firmy, bo oni się zajmują całkiem czymś innym, a łatwo to pomylić jedno z drugim.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: poniedziaÅ‚ek 31 lip 2017, 11:39 
Offline

Rejestracja: czwartek 13 lip 2017, 12:12
Posty: 2
Przez ostatnie miesiace moja dzialalnosc zaczela sie dosyc dynamicznie rozwiajac. Ja natomiast nadal posiadam kilka kont standardowych w roznych bankach. To rozwiazanie stalo sie dosc uciazliwe dlatego chcialbym zalozyc rachunek firmowy w jednym miejscu - pytanie tylko gdzie? Najbardziej zalezy mi na wysokim standardzie obslugi klienta. Bank powinien miec takze w ofercie sporo mozliwosci pomnazania kapitalu (tego mi do tej pory brakowalo). Przegladalem sporo ofert i do tej pory najlepiej wypada ta - https://www.eliteprivatebanking.pl/ Znajdzie sie moze ktos na forum korzystajacy z niej? Bede bardzo wdzieczny za opinie z pierwszej reki. Ewentualnie prosze o jakies inne propozycje. Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony poniedziałek 21 sie 2017, 10:39 przez ritchie, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: poniedziaÅ‚ek 07 sie 2017, 14:56 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 07 sie 2017, 14:21
Posty: 2
Spokojnie w działalności gospodarczej (jednoosobowej, nie w spółce prawa handlowego) można używać konta osobistego jako firmowego http://pamietnikwindykatora.pl/2014/12/ ... o-firmowe/ mój brat od kilku lat ma osobiste jako firmowe. Z zasady koszt osobistego rachunki jest o wiele niższy jak firmowego. Prócz tego na osobistym przysługuje kwota wolna od egzekucji o czym na wszelki wypadek dobrze wiedzieć.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB