Indeks witryny Indeks witryny

a-one a-one

zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest ┼Ťroda 01 kwie 2020, 22:23

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Dodam z objaw├│w u Loch, ┼╝e strasznie mokro jest w kojcu u chorych loch tam gdzie wyst─Öpuje biegunka dodatkowo prosi─Öta na 3 dni przed owo─ů biegunk─ů staja si─Ö nerwowe strasznie gryz─ů si─Ö i walcz─ů z sob─ů.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

D┼éugo nie pisa┼éem bo chcia┼éem zobaczy─ç czy Gletvax 6 pomo┼╝e pom├│g┼é jest nie na dwa tygodnie od urodzenia :( Teraz wet karze szczepi─ç Dofatrim ject niekt├│re prosi─Öta Wymiotuj─ů !

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Pisalem ci na priv pogoń weta i róbcie autoszczepionke nie jest to moze najprostrza metoda ale auto tańsza od komercyjnej i skuteczna ja juz kilka lat jadę na auto i nie ma problemu na porodowkach

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Danielski, mia┼ée┼Ť to co on i autoszczepionka ci pomog┼éa ???

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

nie wiem co on ma u mnie by┼é problem z takimi sraczkami posy┼éa┼éem kilka razy do j─Ödryczki pr├│bki i w ko┼äcu uda┼éo si─Ö wyselekcjonowa─ç jaki─Ö coli i clostrydium zrobili autoszczepionke i jest oki gletvax co┼Ť tam lepiej dzia┼éa┼é ni┼╝ inne komercyjne szczepionki ale nie na tyle ┼╝eby przy nim zosta─ç a na autoszczepionce jest oki w sumie co jaki┼Ť czas mo┼╝na od┼Ťwie┼╝y─ç a cena ni┼╝sza od wszystkich komercyjnych tak┼╝e sie op┼éaca
Opisane przez niego objawy pasuj─ů do moich z tym ┼╝e ja bym obstawia┼é na pocz─ůtku coli z clostrydium a te pu┼║niejsze to ju┼╝ raczej kokcydioza co ciekawe u mnie na to dziadostwo baycox nie dzia┼éa za to cevazuril jest ok

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

danielski813 pisze:
nie wiem co on ma u mnie by┼é problem z takimi sraczkami posy┼éa┼éem kilka razy do j─Ödryczki pr├│bki i w ko┼äcu uda┼éo si─Ö wyselekcjonowa─ç jaki─Ö coli i clostrydium zrobili autoszczepionke i jest oki gletvax co┼Ť tam lepiej dzia┼éa┼é ni┼╝ inne komercyjne szczepionki ale nie na tyle ┼╝eby przy nim zosta─ç a na autoszczepionce jest oki w sumie co jaki┼Ť czas mo┼╝na od┼Ťwie┼╝y─ç a cena ni┼╝sza od wszystkich komercyjnych tak┼╝e sie op┼éaca
Opisane przez niego objawy pasuj─ů do moich z tym ┼╝e ja bym obstawia┼é na pocz─ůtku coli z clostrydium a te pu┼║niejsze to ju┼╝ raczej kokcydioza co ciekawe u mnie na to dziadostwo baycox nie dzia┼éa za to cevazuril jest ok

ile tej autoszczepionki kupowa┼ée┼Ť ┼╝e zrobili specjalnie pod Twoje ┼Ťwinie ??

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Nie ma to znaczenia ile bo problemem jest wyselekcjonowanie materialu dla mnie robia serje po 100 dawek w 20 flakonach czyli 5x20
ale moim zdaniem wszystko zale┼╝y od tego jakie wet ma uklady w laboratorium

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

W przypadku coli autoszczepionka pewnie b─Ödzie skuteczna, w tym efekt b─Ödzie mizerny, nale┼╝y usun─ů─ç ┼║r├│d┼éo problemu. Na dodatek teraz b─Ödzie podawa┼é Dofatrim :D Efekt pewnie b─Ödzie zbli┼╝ony do tych o szerokim spektrum kt├│re podawa┼é, czyli linco i gentamycyny, czyli kr├│tki i nie pe┼ény.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

A pr├│bowa┼é kto┼Ť mo┼╝e preparat├│w przeciwbiegunkowych dla trzody, w rodzaju tych tutaj - sprawd┼║? Jest co┼Ť takiego jak Diar Stop, podobno w pe┼éni naturalne.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Po d┼éugiej walce i badaniach ka┼éu okaza┼éo si─Ö ┼╝e to colstridium Lochy szczepi─Ö Gletvaxem 6 jest zaobserwowana poprawa. Badania by┼éy wykonywane tak┼╝e pod k─ůtem Kokcydiozy jednak wynik by┼é ujemny

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

danielski813 pisze:
Pisalem ci na priv pogoń weta i róbcie autoszczepionke nie jest to moze najprostrza metoda ale auto tańsza od komercyjnej i skuteczna ja juz kilka lat jadę na auto i nie ma problemu na porodowkach

Ale na auto wet nie zarobi.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Biegunki u prosi─ůt cz─Östo towarzysz─ů okresowi odchowu. Nie istnieje pewna ochrona przed tym schorzeniem. Najcz─Östsz─ů przyczyn─ů biegunek u prosi─ůt s─ů infekcje bakteryjne lub wirusowe.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

Chłopy po prostu jak to jest z tymi prosiętami , czy się z tym tematem uporamy ? 8)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+2godz.