Indeks witryny Indeks witryny

Tekst alternatywny

..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest niedziela 18 sie 2019, 00:46

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Jak w temacie, zak┼éadam firm─Ö na ┼╝on─Ö. Potrzebujemy za┼éo┼╝y─ç rachunek bankowy. W jakim banku zrobi─ç to najlepiej aby nie wygenerowa┼éo mi to przez przypadek dodatkowych koszt├│w zwi─ůzanych z jego prowadzeniem?
Z tego co tutaj widz─Ö - link, to s─ů jeszcze darmowe us┼éugi bankowe - odsy┼éacz do linka. Stan na marzec 17'

Ostatnio zmieniony pi─ůtek 24 mar 2017, 10:51 przez eqic, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

eqic pisze:
Jak w temacie, zak┼éadam firm─Ö na ┼╝on─Ö. Potrzebujemy za┼éo┼╝y─ç rachunek bankowy. W jakim banku zrobi─ç to najlepiej aby nie wygenerowa┼éo mi to przez przypadek dodatkowych koszt├│w zwi─ůzanych z jego prowadzeniem?

:D Bank co oferuje wszystko za półdarmo już na starcie jest podejrzany !

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Czy ja wiem? Jest obecne kilka bank├│w, kt├│re maj─ů w ofercie praktycznie calkowicie darmowe konta. Mo┼╝esz sobie sam zobaczy─ç na tej stronie:
http://www.kutno.net.pl/?pd=news&id=42720

W artykule obecnie jest ranking najlepszych kont osobistych na dzie┼ä dzisiejszy. Najlepsze s─ů 3 konta

mbank
smart bank
oraz millenium bank 360.

Sam obecnie mam konto w tym pierwszym. Jest ok. Jedyna wada to interfejs. Powinien byc mniej bajkowy.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

ja pierdziele ile wam p┼éac─ů za te reklamy???
jak co┼Ť przez zime mog─Ö popracowac tak jak wy, buszuj─ůc po forach i reklamuj─ůc to i owo
oferty pracy na priv

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Nie do┼Ť─ç ┼╝e bank chce zarabia─ç na moim kapitale, kt├│ry trzymam u nich, to jeszcze mam p┼éaci─ç za prowadzenie konta - nie, no dajcie spok├│j.
Wychodz─Ö z za┼éo┼╝enia, ┼╝e skoro oddaj─Ö sw├│j kapita┼é specjalistom do spraw jego pomna┼╝ania, to oni w podzi─Ökowaniu zaoferuj─ů darmowe us┼éugi zwi─ůzane z bankowo┼Ťci─ů, prowadzeniem konta itd. A jak si─Ö czyta na link, to raczej jest to wyj─ůtek ni┼╝ standard.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

We┼║ sobie mo┼╝e poczytaj najpierw kt├│re rachunki bankowe si─Ö nadaj─ů do firm, przecie┼╝ niekt├│re to nie s─ů typowe rachunki bie┼╝─ůce na kt├│rych mo┼╝esz oprze─ç dzia┼éalno┼Ť─ç, tylko rachunki maklerskie - we┼║ sobie mo┼╝e odpal z g├│ry brokerzy opcji binarnych i jak b─Ödziesz widzia┼é kt├│rego┼Ť z nich to raczej to nie b─Ödzie dobry rachunek do prowadzenia firmy, bo oni si─Ö zajmuj─ů ca┼ékiem czym┼Ť innym, a ┼éatwo to pomyli─ç jedno z drugim.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Przez ostatnie miesiace moja dzialalnosc zaczela sie dosyc dynamicznie rozwiajac. Ja natomiast nadal posiadam kilka kont standardowych w roznych bankach. To rozwiazanie stalo sie dosc uciazliwe dlatego chcialbym zalozyc rachunek firmowy w jednym miejscu - pytanie tylko gdzie? Najbardziej zalezy mi na wysokim standardzie obslugi klienta. Bank powinien miec takze w ofercie sporo mozliwosci pomnazania kapitalu (tego mi do tej pory brakowalo). Przegladalem sporo ofert i do tej pory najlepiej wypada ta - https://www.eliteprivatebanking.pl/ Znajdzie sie moze ktos na forum korzystajacy z niej? Bede bardzo wdzieczny za opinie z pierwszej reki. Ewentualnie prosze o jakies inne propozycje. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony poniedzia┼éek 21 sie 2017, 10:39 przez ritchie, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Spokojnie w dzia┼éalno┼Ťci gospodarczej (jednoosobowej, nie w sp├│┼éce prawa handlowego) mo┼╝na u┼╝ywa─ç konta osobistego jako firmowego http://pamietnikwindykatora.pl/2014/12/ ... o-firmowe/ m├│j brat od kilku lat ma osobiste jako firmowe. Z zasady koszt osobistego rachunki jest o wiele ni┼╝szy jak firmowego. Pr├│cz tego na osobistym przys┼éuguje kwota wolna od egzekucji o czym na wszelki wypadek dobrze wiedzie─ç.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.