Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Praca zagranicom nie dajcie się oszustom .
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 28 mar 2024, 13:28

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: niedziela 15 gru 2013, 19:51 
Offline

Rejestracja: sobota 14 gru 2013, 19:30
Posty: 1
Witam ! Jakiś ca temu szukając pracy za graniczą wysłałem na jedno ogłoszenie cv i dostałem odpowieć co do szczegułów
pracy numer telefonu do ogłoszeniodawcy zadzwoniłem pot ten numer i po omówieniu co i jak miałem podać dane do umowy którą miał przesłać oraz opłatę wysokości 6 złoty za wysłanie tej umowy wysłałem taką opłatę na konto tytułem takimi takim
opłata musiała być z konta osobistego ( POMYŚLAŁEM ZE JAK WYŚLE TE 6 ZŁ a był by to jakiś oszust to taka suma to nie strata pieniędzy ) Po tygodniu dostałem a że dwie umowy ale z banku do spłaty kredytu gościu wzioł na mnie dwa kredyty z banku . Jeśli ktoś został w ten sposób oszukany to niech zgłosi się na Policje , ja posłem z tym na Policje. Drodzy czytelniczy nie dajcie się tak oszukać nie przesyłajcie żadnych danych i żadnych przelewów newet takich małych bo nie świadomie możecie takim przelewem otworzyć drugie konto osobiste na które oszust weżmie pożyczki w bankach tak jest w moim przypatku .
NA PRAWDĘ NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ I ZGŁASZAJCIE TAKIE FAKTY NA POLICJE BO W TEN SPOSÓB OSZUŚCI NIE BĘDĄ BEZ KARNI .
Pozdrawiam .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 15 gru 2013, 22:46 
Offline

Rejestracja: piątek 04 lut 2011, 18:37
Posty: 2899
A jakoby w jakim banku dostałes te kredyty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: piątek 10 mar 2017, 11:31 
Offline

Rejestracja: środa 01 mar 2017, 18:36
Posty: 4
Hej a jakie detale podałeś dokładnie?
Nie chodzi mi o Twoje : ) tylko o to, co to było - PESEL itd - bo myślałem, że plastik trzeba mieć na kredyt i tyle - chyba, że cwaniaczki i to podrabiają, to już kryminał hehe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 12 cze 2017, 22:51 
Offline

Rejestracja: piątek 09 cze 2017, 23:17
Posty: 19
Znajoma dentysta w Wałbrzychu miała taki sam przypadek. Ktoś podawał się za agenta ubezpieczeniowego i chciał uzyskać dane, niby do faktury, a tak naprawdę chodzilo, żeby zdobyć jaknajwiecej informacji i na tej podstawie zaciągnąć kredyt... Nawet chciał skan dowodu osobistego i to już wzbudziło alarm. Uważajcie i nie podawajcie swoich danych bez powodu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 04 lip 2017, 08:09 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 03 lip 2017, 20:33
Posty: 1
Nie sądze że mozna wziąć kredyt bez dowodu osobistego :)
---
POŻYCZKA ONLINE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB