Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - WypeÅ‚nianie ksiÄ™gi Å›wiÅ„ w ARiMR
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest czwartek 28 mar 2024, 22:28

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: poniedziaÅ‚ek 20 cze 2011, 13:17 
Offline

Rejestracja: środa 15 cze 2011, 17:21
Posty: 7
Wielu producentów nie posiada Księgi Rejestrowej świń, bądź ma ją nie kompletną. Zajmuje się wypelnianiem uspójnianiem oraz korygowaniem liczebnym stanem stada w gospodarstwie oraz w systemie IRZ w ARiMR. Osoby zainteresowane usługą proszę o kontakt.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: poniedziaÅ‚ek 20 cze 2011, 15:34 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Zadziwia mnie trochę ta oferta, w jaki sposób uspójniasz? Jesteś pracownikiem ARiMR?


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: poniedziaÅ‚ek 20 cze 2011, 16:01 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 31 maja 2010, 15:36
Posty: 1769
Lokalizacja: nakło nad notecia
Jak to uspójnianie bedzie gratis to spoko


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: poniedziaÅ‚ek 20 cze 2011, 16:08 
Offline

Rejestracja: środa 15 cze 2011, 17:21
Posty: 7
Poradzić owszem mogę gratis :)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: poniedziaÅ‚ek 20 cze 2011, 16:10 
Offline

Rejestracja: środa 15 cze 2011, 17:21
Posty: 7
baraki pisze:
Zadziwia mnie trochę ta oferta, w jaki sposób uspójniasz? Jesteś pracownikiem ARiMR?


Nie wiem dlaczego to dziwne... Są osoby, które maja z tym problem a ja takie problemy rozwiązuje.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: poniedziaÅ‚ek 20 cze 2011, 19:44 
Offline

Rejestracja: czwartek 10 wrz 2009, 16:06
Posty: 52
Mam totalny bałagan nie wiem jak to uporządkować u mnie w biurze przeważnie komputer zawieszony a pani mówi że mogą skierować do organów ścigania a po chwili ze ksiag trzody to nie sprawdzają więc wnioskuję że biuro sobie a moja księga może byc inaczej malowana


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
 TytuÅ‚:
Post: poniedziaÅ‚ek 27 cze 2011, 14:04 
Offline

Rejestracja: środa 15 cze 2011, 17:21
Posty: 7
złotnicka pisze:
Mam totalny bałagan nie wiem jak to uporządkować u mnie w biurze przeważnie komputer zawieszony a pani mówi że mogą skierować do organów ścigania a po chwili ze ksiag trzody to nie sprawdzają więc wnioskuję że biuro sobie a moja księga może byc inaczej malowana


Witam serdecznie
Z księgami oraz różnymi wypowiedziami pracowników ARiMR bywa dosyc ciężko. jedyna metoda ustalenia stanu sztuk w systemie IRZ ARiMR jest księga, ponieważ System nie jest w stanie zliczyc ilości sztuk trzody chlewnej. W skrócie mówiac jeżelei posiadamy księge i sprawdzajac w agencji daty zdażeń oraz ilości sztuk dopiero jesteś w stanie dojśc ile jest zwierzaków w gospodarstwie oraz czy wszystkie zgloszenia doszly i zostaly wprowadzone w ARiMR. Przypominam iż obowiazek zglaszania nadal obowiazuje a w razie kontroli zwierzat w gospodarstwie czy przez ARiMR czy PIW podstawowym zdaniem jest "Poproszę o uzupeniona aktuana księgę świń" jeżeli jej nie posiadamy mamy lekki problem. Kar może byc zmniejszenie dopat oraz mandat. Dlatego proponuję wszystkim kto nie posiada księgi o zrobienie z tym porzadku. Osoby nie majace czasu zdrowia nerwów badz umiejętności w uregulowaniu tego tematu jestem w stanie pomóc a dokadnie wykonac to za nich uzupelniajac brakujace zgloszenia bedne korygujac z końcowym finalem takim jaki jest w gospodarstwie.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB