Indeks witryny Indeks witryny

Vilomix a-one a-one agrobios agrobios

akademiabiogazu insekpol ..

Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest ┼Ťroda 20 lis 2019, 16:55

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: wybory

Wci─ů┼╝ rozmy┼Ťlam uparcie i skrycie, patrz─Ö w okno i smutek mam w oczach. Przecie┼╝ mnie kochasz nad ┼╝ycie, sama m├│wi┼éa┼Ť zesz┼éego roku. No mo┼╝e 4 lata temu. Tak nas kochaj─ů kandydaci na pos┼é├│w, ┼╝e gdyby mogli krew by oddali, ostatni─ů kropl─Ö, ┼╝wir na naszej drodze w mi─Ökki piasek gry┼║li byle by tylko odda─ç na nich g┼éos.Przys┼éowie m├│wi jak sobie po┼Ťcielesz tak si─Ö wy┼Ťpisz to taka przeno┼Ťnia do tego co aktualnie si─Ö dzieje w polityce. Jakie┼Ť totalne szale┼ästwo jedni dadz─ů to drudzy jeszcze wi─Öcej.. G├│wno dadz─ů bo to co maj─ů to nasze podatki. Zasada taka sk┼é├│ci─ç ludzi niech si─Ö ┼╝r─ů miedzy sob─ů a my doimy te krow─Ö i s┼éod┼║my s┼éowami ludziom jak jest pi─Öknie wspaniale. Pi─Öknie to powiedzia┼é Biskup Jendraszewski Dlaczego zapomnia┼é wspomnie─ç o Ks Jankowskim.T─Öczowa zaraza...Wracaj─ůc do historii drugiej wojny ┼Ťwiatowej Ja┼éta Stalin Herchil Rozwelt przepraszam nie wiem Jak prawid┼éowo napisa─ç te nazwiska jakim prawem podzielili nasz─ů ojczyzn─Ö jak im si─Ö podoba┼éo.O nas bez nas.Tyle istnie┼ä ludzkich s┼éynny blitz kich matk─ů ci─Ö┼╝arnym bagnetami rozpruwali brzuch. Mordowali kradli gwa┼écili rabowali co mogli. Pis suptelnie delikatnie ubiega┼é si─Ö o odszkodowania wojenne. Nic nie zrobi┼é przez te cztery lata. Robi─ů lask─Ö amerykanom jak to kiedy┼Ť powiedz. min Sikorski. F 35 maj─ů chroni─ç naszych granic.Fort Tramp wymy┼Ťlili.Gdyby nie Perl Halbor obudzili by si─Ö mo┼╝e po zako┼äczeniu wojny. Przyp┼éyn─Öli do europy po z┼éoto dzie┼éa sztuki i ekip─Ö von bra┼éna aby im pom├│g┼é zrobi─ç atom├│wk─Ö i spali─ç Hiroszim─Ö Nagasaki. Ruzwelt przecie┼╝ nie musia┼é niewinnych ludzi zamordowa─ç.A co z nami rolnikami.... do┼╝ynek jak rodzynek w cie┼Ťcie wszyscy w krawatach garniturach szcz─Ö┼Ťliwi.Dwie tony z ha j─Öczmienia, Jaka┼Ť rekompensata 250 z┼é do ha. Informacja z GUS doch├│d z ha 3400 z┼é.Czy kto┼Ť nie powinien si─Ö waln─ů─ç w ten pusty ┼éeb.Przyk┼éad z┼éo┼╝y┼éem wniosek do WFOS chcia┼éem skorzysta─ç z dofinansowania z pakietu czyste powietrze. Przy dochodach 3400 z┼é z ha nie pytajcie ile mo┼╝e mi zwr├│c─ů. Dawno mnie tu nie by┼éo ale jestem. Pro┼Ťba id┼║cie na wybory i roztropnie nakre┼Ťlcie ten krzy┼╝yk. Pozdrawiam

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é: Re: wybory
Awatar u┼╝ytkownika

Pami─Ötajta ,┼╝e ka┼╝da potwora ma swojego amatora. 8)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

widze alf ze masz dobre spojrzenie na obecna polityke , tylko nie ma na kogo glosowac ,Platforme pomine calkowicie, PiS Dla rolnictwa nie zrobil nic .tylko uprzykrzyli mi zycie , Swiadectwa , kolczyki , bioasekuracja , kontrole ktorych przedtem nie mielismy .Corka jako rolnik musi czekac piec lat [od zaczecia rolniczenia ]aby moc kupic kawalek przyleglej ziemi . Przeciez jak ktos chce pieniazki to sobie znajdzie kupca ktory bedzie to mogl kupic .Teraz rusze nawodnienia , aby dostac 100 tys zwrotu to trzeba zrobic inwestycje za 246 tys zl , z tego do budzetu wpadnie 46 tys vat i z 20 tys innych podatkow .Trzy lata temu wyczyscilem staw 2000 m kw i wywiercilem studnie glebinowa za 25 tys .Dzis pewnie zaplacilbym ponad 200 .Faktury , pozwolenia i dokumentacja zezre z 50 .PSL to o rolnikach zapomnial calkowicie . Konfederacja to tez oczyscila sie pod PIS po eurowyborach . Jak dla mnie to pozostaje tylko Partia niezadowolonych emerytow i rencistow . Po 40 latach ciezkiej pracy i faktycznej utracie zdrowia dostalem 1000 zl emerytury [ po podwyzce ]. POrownajcie sobie prace policjanta , strazaka lub innego urzedasa .Te dozynki to wyprawiaja przewaznie korzystajacy z rozdawnictwa samorzadowego .Izby rolnicze 2% podatku , soltysi iles tam % od podatku + kilkmetrowki i inne przywileje , radni tez swoje wezma a droga do miasta powiatowego [ gminna 2km, powiatowa 5km i wojewodzka 7km to dziry na 20 cm co kawalek.Jestem pesymista jak na te obietnice patrze .

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

Jest ┼║le , polityka Polsk─Ö ┼╝re to widzi nawet ciele. 8)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

https://www.youtube.com/watch?v=MTpQ-kdRYps

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

Rolnictwo polskie obecnie jest przekupione i to nie przez nasz─ů polsk─ů stron─Ö? 8)

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

https://youtu.be/zh8iglnomvA niezale┼╝nie jaka g─Öba czy ruda czy ptasia ta sama melodia ┼╝e ziemia jes......

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

No w┼éa┼Ťnie nie ma na kogo g┼éosowa─ç z czystym sumieniem. Przecie┼╝ je┼Ťli postawi─Ö krzy┼╝yk na PSL-u to tak jakbym wybiera┼é t─Öczowych i antykleryka┼é├│w bo wiadomo, ┼╝e w razie W wejd─ů w koalicje. Tak my┼Ťli bardzo du┼╝o os├│b ostatecznie g┼éosuj─ůc na PIS jako mniejsze z┼éo. Mog─Ö nawet postawi─ç ┼Ťmia┼é─ů tez─Ö, ┼╝e je┼Ťli nie wydarzy si─Ö nic szczeg├│lnego w ostatnich 3 tygodniach to PIS uzbiera ok 49-50%. 40% przypadnie KO razem z lewic─ů, a o pozosta┼ée 10% b─Ödzie b├│j mi─Ödzy PSL, Konfederacj─ů i bezpartyjnymi.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Awatar u┼╝ytkownika

Nasz wioskowy informatyk niejaki Cylek K. gada od rana do obiada ,┼╝e za wyborami nie przepada. :D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.