Indeks witryny Indeks witryny

a-one

zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest pi─ůtek 25 wrz 2020, 08:49

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: prenumeruj TCH

Witam wszystkich.
Jaki┼Ť czas mnie nie by┼éo...ale jako osoba zwi─ůzana z miesi─Öcznikiem "Tch" chcia┼ébym zach─Öci─ç wszystkich do prenumerowania tego bran┼╝owego miesi─Öcznika. Zawsze warto poczyta─ç ciekawe artyku┼éy, no i maj─ů papier dobrej jako┼Ťci :) WSZYSCY CH─śTNI zg┼éo┼Ťcie si─Ö do czasopisma, a z mojej strony dodam, ┼╝e je┼Ťli odwiedzicie stoisko Trzody Chlewnej podczas najbli┼╝szych pokaz├│w AGRO-SHOW w Bednarach, b─Öd─ů na stoisku nr 497 w sektorze C, i zaprenumerujecie pismo, dwie pierwsze osoby dostan─ů ksi─ů┼╝k─Ö MOJA KAROLINA opowie┼Ťci z USA GRATIS od razu na stoisku.
Pozostali b─Öd─ů mogli j─ů naby─ç w cenie promocyjnej 25 z┼é (tylko na stoisku w czasie Targ├│w).
Ksi─ů┼╝ka by┼éa licytowana przez prof. Pejsaka na aukcji podczas tegorocznej mi─Ödzynarodowej konferencji weterynaryjnej w Pu┼éawach i posz┼éa za 350 z┼é :)) No Wy tyle nie musicie p┼éaci─ç. S─ů ju┼╝ dost─Öpne opinie w internecie, wi─Öc kto by chcia┼é si─Ö po pracy po┼Ťmia─ç i poczyta─ç, zapraszam !!!
Zach─Öcam jeszcze raz do czytania Trzody Chlewnej. Ka┼╝dy ma zawsze swoje zdanie, ale warto czasem poczyta─ç co inni proponuj─ů.
Pozdrawiam i ┼╝ycz─Ö sukces├│w.
Piotr Włódarczak

PS. Gdyby kto┼Ť chcia┼é wysy┼ék─Ö ksi─ů┼╝ki poczt─ů - pisa─ç do mnie.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.