Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Kupie vetoryl, moze byc przeterminowany, wymienie na inne le
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest wtorek 19 mar 2024, 08:46

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: poniedziaÅ‚ek 17 paź 2022, 06:27 
Offline

Rejestracja: sobota 14 wrz 2019, 04:56
Posty: 293
Lokalizacja: warszawa bangkok leki sprzedam
Kupie vetoryl, moze byc przeterminowany, wymienie na inne leki

Moja miniaturowa pudelka, 10 letnia Lucky, zaczela leczenie na 1.25mg/kg vetoryl 2x dziennie.

Wyrazna poprawa nastroju, ale po 14 dniach jeszcze bez zmiany w morfologii. Za 2 tygodnie kolejna morfologia i obawiam sie, ze bedzie zwiekszenie dawki.

Poniewaz w Tajlandii, gdzie mieszkam, vetoryl jest drozszy, niz w europie, szukam zapasu na kolejne kilka lat (suczka nie ma silnych objawow, wiec mam nadzieje, ze bedzie dluzo zyc).

Kupie dowolna ilosc 120mg.

Rowniez inne gramatury, z krotka data czy nawet przeterminowane (mam nadzieje, ze tylko moga slabiej dzialac, ale nie byc toksyczne). Tez leki, suplementy czy ziola oslonowe na vetoryl i wspomagajace cushinga (lekarz nie zaproponowal zadnych, prawdopodobnie nie zna sie za bardzo).

Tez wymienie na inne leki z mojej ludzkiej apteczki 30 lekow (przeciwpasozytnicze, przeciwgrzybicze, antybiotyki - wiekszosc z nich moze byc podawana psom i innym zwierzakom) czy sproboje szukac innych lekow farmaceutycznych (w Tajlandii wiekszosc lekow jest bez recepty i mam dostep do opakowan hurtowych 100-1000 tabletek).

Janek Krongboon
massagelondon gmail
0066994403698 (whatsapp, telegram)


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB