Indeks witryny Indeks witryny

a-one a-one agrobios
medale

premiery
sanitbiotech polnet zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest poniedziałek 27 sty 2020, 15:51

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é:

to trzeba zrobi─ç USG aby zobaczy─ç czy s─ů kom├│rki ch┼éopaki mo┼╝na poda─ç PG600 i nie kry─ç w tej rui o ile wyst─ůpi a pokry─ç w nast─Öpnej

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

sadze arek ze to tez jest dobre wyjscie wielu ludzi tak praktykuje z mlodymi loszkami !!!

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

no chlopaki problem sam sie rozwiazal bo locha dzis weszla mi w ruje bez podawania zadnych srodkow. pozdrawiam i dzieki za wszystkie informacje

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Witamina AD3E tu na pewno s─ů niedobory du┼╝o firm j─ů oszcz─Ödza.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

W 2 dniu po odsadzeniu daj─Ö profilaktycznie AD#E w iniekcji,ruje s┼í prawid┼éowe, cho─ç ostatnio mam problemy z powt├│rkami-zmieni┼éem knura,ale problem pozosta┼é,pasza bez zmian-nie wiem gdzie przyczyna,mo┼╝e kto┬ť mia┼é podobne problemy,u mnie dotyczy to ostatnio nawet 50%....?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

beniu33 pisze:
W 2 dniu po odsadzeniu daj─Ö profilaktycznie AD#E w iniekcji,ruje s┼í prawid┼éowe, cho─ç ostatnio mam problemy z powt├│rkami-zmieni┼éem knura,ale problem pozosta┼é,pasza bez zmian-nie wiem gdzie przyczyna,mo┼╝e kto┬ť mia┼é podobne problemy,u mnie dotyczy to ostatnio nawet 50%....?

Powt├│rki regularne czy nie ? Przy kryciu naturalnym w zasadzie nie masz mo┼╝liwo┼Ťci kontroli nasienia, a z regu┼éy s─ů to w┼éa┼Ťnie problemy z kiepsk─ů jako┼Ťci─ů nasienia lub zbyt intensywnym eksploatowniem knura w danym okresie czasu !

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

Powt├│rki regularne,mia┼éem m┼éodego knura eksploatowany prawid┼éowo i na 7 macior 4 powt├│rzy┼éy.Reklamowa┼éem knura i wymieniono mi go na innego i na tamte 4 poszed┼é .Wczoraj zn├│w 2 powt├│rki -na 4 kryte.Czyta┼éem na stronie 'Czy to parvo???',┼╝e ANDRE zmieni┼é szczepionk─Ö przeciw parvo z porcilis na inn┼í firm─Ö.Nie chce mi si─Ö wierzy─ç w tak┼í przyczyn─Ö ale ja te┼╝ w ostatnim czasie zamieni┼éem porcilis na parvosuin,czy to mo┼╝e by─ç przyczyn┼í i czy to parvo?Jak my┬ťlicie?

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

u mnie te┼╝ jest zwi─Ökszony % powt├│rek po zmianie porcilis-a na parworuvax.

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

A ja te┼╝ nie wiem co si─Ö dzieje, inseminowa┼éem powszechnymi rasami PBZ, WBZ, Piettrain, Duroc, PENARLAN, Hypor Linia S, a teraz spr├│bowa┼éem inseminowa─ç PIC-iem. I nie wiem co si─Ö dziej─Ö pod koniec grudnia za inseminowa┼éem ┼Ťwink─Ö i zacz─ů┼éem inseminowa─ç kolejne i zacz─Ö┼éy teraz powtarza─ç nie kt├│re 1 raz, a nie kt├│re 2 raz i nie wiem co jest grane :cry:

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

beniu33 pisze:
Powt├│rki regularne,mia┼éem m┼éodego knura eksploatowany prawid┼éowo i na 7 macior 4 powt├│rzy┼éy.Reklamowa┼éem knura i wymieniono mi go na innego i na tamte 4 poszed┼é .Wczoraj zn├│w 2 powt├│rki -na 4 kryte.Czyta┼éem na stronie 'Czy to parvo???',┼╝e ANDRE zmieni┼é szczepionk─Ö przeciw parvo z porcilis na inn┼í firm─Ö.Nie chce mi si─Ö wierzy─ç w tak┼í przyczyn─Ö ale ja te┼╝ w ostatnim czasie zamieni┼éem porcilis na parvosuin,czy to mo┼╝e by─ç przyczyn┼í i czy to parvo?Jak my�licie?
nie chce nikogo przekonywac ,ale wrociłem do porcilisa ery+parwo i sie ustabilizowało ,w jednej z rozmow z wet. powiedzial ze to całkiem mozliwe bo nagła zmiana szczepionki mogła miec wpływ tym bardziej ze nie było innych chorobowych objawow typu np. wycieki ropne,ronienia itd. a pozatym czy szczepiac sie np .na grype kazdy z nas nie reaguje inaczej? w kazdym badz razie u mnie nastała normalnosc i oby tak dalej :D

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:
Awatar u┼╝ytkownika

u mnie 21 dni temu tez z 10 , 6 szt powt├│rzy┼éo ale inseminowanych sztucznie oczywi┼Ťcie reklamacja w sulu nic nie da┼éa ,,,standart w bygdoszczy przecie┼╝ oni s─ů idealni w tym co robi─ů'' ale ja bym sie tam wzio┼é za tych co te nasienie przewo┼╝─ů ma┼éo kt├│ry lod├│weczk─Ö pod┼éoczy w czasie rozw├│zki

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Tytu┼é:

mi kiedy┼Ť tez z 10 powt├│rzy┼éo 9 po inseminacji i reklamacje uznali bez problemu SUL Pozna┼ä

Na g├│r─Ö
 Wy┼Ťwietl profil  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.