Trzoda-Chlewna - Forum • WyÅ›wietl temat - Sposoby zwalczania myszy.
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest piÄ…tek 26 kwie 2024, 04:38

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
Post: Å›roda 14 sie 2013, 10:26 
Offline

Rejestracja: czwartek 20 wrz 2012, 07:55
Posty: 1
Witam pracuje na bardzo dużej fermie matecznej walka z myszami to sprawa codzienna jednak z moich obserwacji najlepsze są żywołapki i łapki klejowe (druga opcja mniej humanitarna) jednak obie według mnie bardzo skuteczne.
http://www.skleperpol.pl/pl/p/Chwytacz- ... a-myszy/35 tutaj macie zdjęcie takiej żywołapki najlepiej działa w miejscach pod paszociągami wokoło stanowisk z paszą workowaną jednak w środku musi być trutka w miejscu gdzie pracuje stosuje się trutkę w saszetkach ( po 2 saszetki do żywołapki wymiana co 3 -4 dni) trutka nazywa się murin lub ratimor a co do pułapek klejowych na myszy http://www.myszolep.pl/index.html tutaj jest ta którą używamy i takie kompleksowe zastosowanie tych właściwie 3 produktów uważam za bardzo skuteczny. Jednak trzeba pamiętać że jeśli nawet zakończymy według Nas skutecznie zwalczanie myszy w budynku inwentarskim to i tak trzeba nadal pamiętać o cyklicznym wystawianiu pułapek klejowych w tych miejscach i żywołapek z trutką.

Zwalczanie w ten sposób nie jest sprawą tanią jednak skutki jakie za sobą niesie odpuszczenie deratyzacji mogą być znacznie poważniejsze i co ważne droższe.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: Å›roda 24 lut 2021, 13:04 
Offline

Rejestracja: środa 24 lut 2021, 12:25
Posty: 2
Ja, gdy miałam problem ze szczurami w starym budynku gospodarczym nie używanym od lat, to od razu zamówiłem specjalistyczną firmę działająca na moim terenie było to Efekt DDD , którzy mi to wytępili. W Małopolsce i na Śląsku działają robią pełny pakiet DDD deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja i ozonowanie. Dobrzy fachowcy, szybko przyjeżdżają, dysponują środkami nie zagrażającymi naturze i wszytko robią dyskretnie. Wdrażają HACCP, wszystko monitorują. Także firma godna polecenia, też zajmują się klientem indywidualnym B2C.

Dawid Markowski
ul. Olszyny 47
34-120 Andrychów
tel. 600 443 462
e-mail: efektddd@gmail.com
efekt.ddd@wp.pl


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: Å›roda 10 lis 2021, 16:45 
Offline

Rejestracja: wtorek 05 mar 2019, 11:34
Posty: 4
To nie wiecie, że koty się brzydzą łapać myszy? :D. A tak poważnie, jeżeli jest tylko jedna, może jakaś żywołapka. Obawiam się jednak, że gdy pojawią się dwie, możesz się dochować poważnego stada. Jeśli samodzielnie nie uda Ci się uporać z problemem, zawsze można skorzystać z usług https://protect24h.pl/dla-klientow-indywidualnych/deratyzacja/ działają szybko, a co najważniejsze skutecznie:).


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
Post: poniedziaÅ‚ek 21 mar 2022, 10:32 
Offline

Rejestracja: środa 24 lut 2021, 12:25
Posty: 2
kaczy pisze:
Proszę powiedźcie mi jak walczycie z myszami? Za odpowiedzi typu: "kot" dziękuje bardzo, mam jednego i cały cały czas załatwia się w zboże. Myślę nad jakąś trutką, może macie jakąś sprawdzoną?


Mi pomogła deratyzacja. Trudno je samemu wytępić, a co dopiero jak się całe stado zalęgnie. Zamówiłem firmę Efekt DDD, która się tym zajmuje, bo znajomy mi ich polecił. Bardzo sobie chwalił usługi i wcale się nie dziwię. Daje link do ich strony: https://efektddd.pl/oferta/deratyzacja
Działają na terenie woj. Małopolskiego i Śląskiego w okolicach: Andrychów, Wadowice, Kęty i okoliczne miasta.


Na górę
 WyÅ›wietl profil  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
TechnologiÄ™ dostarcza phpBB