Trzoda-Chlewna - Forum • Wyświetl temat - Co z tą POLSKĄ? polityka, wybory
Indeks witryny Indeks witryny



terraexim

a-one baner


zuromin
Regulamin FORUM >>
Dzisiaj jest sobota 27 kwie 2024, 18:37

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
Post: niedziela 12 lut 2017, 20:56 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Teraz fajną rzecz mówili :shock: :shock: :shock: Gdy rozbili auto przewożąc Komorowskiego , to śledztwo umorzyli . Tylko za co :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Bo prokuratura nie mogła udowodnić Borowiką w którym momencie się nawalili . Byli pijani gdy ich policja zbadała , tylko nie udało się dojść w którym momencie się napruli , przed , czy po zdażeniu :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Fajne :lol: :lol: :lol: :lol:


Ostatnio zmieniony niedziela 12 lut 2017, 20:59 przez mietko75, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 12 lut 2017, 20:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Rząd jest od rządzenia , ale niech sobie rządzi i da wolną rękę do rządzenia ludziom ,bo od rządzenia rządu mąki nie przybędzie. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 12 lut 2017, 21:04 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Teraz kolejne fakty wychodzą na jaw . Za panowania PO było 20 kolizji aut rządowych . W jednym przypadku auto wiozące Komora walnęło w matkę z dzieckiem i nikt nigdzie do wczoraj o tym nie mówił i żaden Budka nie oferował tej matce ochrony prawnej . :idea: :idea: :idea:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 12 lut 2017, 21:17 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2008, 17:42
Posty: 691
Lokalizacja: podlaskie
Cały stonoga tak samo oferuje pomoc i opiekę prawnika temu kierowcy od cienko.
Jak widać cenzura się jeszcze nie skończyła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 12 lut 2017, 22:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
daniel0 pisze:
Cały stonoga tak samo oferuje pomoc i opiekę prawnika temu kierowcy od cienko.
Jak widać cenzura się jeszcze nie skończyła.


..niestety chłopstwo jest rozbite , rozbite , bo pazerne. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: niedziela 12 lut 2017, 23:50 
Offline

Rejestracja: środa 29 paź 2008, 17:55
Posty: 4618
Lokalizacja: mazowieckie
Kazik pisze:
Te rządy pisowców może i nie były by złe, ale bez tego całego wszechmogącego Kaczyńskiego, Macierewicza i Błaszczaka.. ich mordy i gadanie skutecznie mnie zniechęcają do PiSu :evil:
...no i ta miesiączka pisowska :!: :x

No i co ta miesiączka? W "miesiączkach" udział jest nieobowiązkowy, jak ktoś ma potrzebę uczestniczenia w tych miesięcznicach to jego sprawa, powinno sie to uszanowac bez głupich komentarzy i docinków. Prawdopodobnie co niedziela idziesz do kościółka by wziąc udział w "tygodnicy" obchodzonej juz od około 2000 lat :shock: (dla kogos z otwartym umysłem to jest bardziej irracjonalne niz te smoleńskie miesiączki), a teraz wyobraź sobie jak bys się czuł gdyby zebrała się grupka ateistów i zagłuszała nabożeństwo, naśmiewała się z proboszcza i szydziła z parafian.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 08:17 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Nie na darmo Kaczor nazwał takich trolli "drugim sortem " . Baraki niby wierzący nie jest a zachowuje się jak praktykujący chrześcijanin , a ta pozostała hołota to nie ma żadnego hamulca . Gorszego kurewstwa to już nie ma , jak naśmiewanie się z czyjegoś nieszczęścia . Borys za namawianie na zmianę zeznań powinien za to karnie odpowiedzieć , a za mowę nienawiści to już szybki wyrok . Ja też kiedyś wypadek spowodowałem i zaraz na miejscu do tond staliśmy , do puki policja wszystkich faktów nie ustaliła i to zaraz na miejscu wstępnie mnie jako sprawcę wskazali . Gdybym miał takiego obrońcę jak Budka , który to za darmo od kary by mnie obronił , to za pewne nie zacząłbym poważniej jeździć . Żeby się jeszcze nie okazało że ten młody kierowca to wnuczek jakiegoś "Mazguły " :?: :?: :?: Bo po tych szmaciarzach to wszystkiego można się spodziewać .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 09:51 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:31
Posty: 2264
baraki pisze:
Kazik pisze:
Te rządy pisowców może i nie były by złe, ale bez tego całego wszechmogącego Kaczyńskiego, Macierewicza i Błaszczaka.. ich mordy i gadanie skutecznie mnie zniechęcają do PiSu :evil:
...no i ta miesiączka pisowska :!: :x

No i co ta miesiączka? W "miesiączkach" udział jest nieobowiązkowy, jak ktoś ma potrzebę uczestniczenia w tych miesięcznicach to jego sprawa, powinno sie to uszanowac bez głupich komentarzy i docinków. Prawdopodobnie co niedziela idziesz do kościółka by wziąc udział w "tygodnicy" obchodzonej juz od około 2000 lat :shock: (dla kogos z otwartym umysłem to jest bardziej irracjonalne niz te smoleńskie miesiączki), a teraz wyobraź sobie jak bys się czuł gdyby zebrała się grupka ateistów i zagłuszała nabożeństwo, naśmiewała się z proboszcza i szydziła z parafian.



Baraki nie uważasz, że udział w niedzielnej Mszy Świętej, a udział w tym "cyrku" to zupełnie coś innego?
Jak dajesz proboszczowi na Mszę za kogoś z rodziny to dajesz co miesiąc, czy raz w roku w rocznicę śmierci?
To się nazywa "przerost formy nad treścią", bo czemu mają służyć te comiesięczne spotkania? Ale tak szczerze...
Jak chcą się tak gorliwie modlić za zmarłych, to do parafialnego proboszcza, i dawać po kolei na gregorianki...Jedna za drugą...
A nie na ulicy przemowy... w TV.. i Bóg wie gdzie jeszcze, żeby tylko ludzie widzieli i klaskali wielce szanownie panującemu prezesikowi.. Krótko mówiąc, jak byk pierdzi to obora słucha :)
Takie moje zdanie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 10:23 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
Kazik pisze:
baraki pisze:
Kazik pisze:
Te rządy pisowców może i nie były by złe, ale bez tego całego wszechmogącego Kaczyńskiego, Macierewicza i Błaszczaka.. ich mordy i gadanie skutecznie mnie zniechęcają do PiSu :evil:
...no i ta miesiączka pisowska :!: :x

No i co ta miesiączka? W "miesiączkach" udział jest nieobowiązkowy, jak ktoś ma potrzebę uczestniczenia w tych miesięcznicach to jego sprawa, powinno sie to uszanowac bez głupich komentarzy i docinków. Prawdopodobnie co niedziela idziesz do kościółka by wziąc udział w "tygodnicy" obchodzonej juz od około 2000 lat :shock: (dla kogos z otwartym umysłem to jest bardziej irracjonalne niz te smoleńskie miesiączki), a teraz wyobraź sobie jak bys się czuł gdyby zebrała się grupka ateistów i zagłuszała nabożeństwo, naśmiewała się z proboszcza i szydziła z parafian.



Baraki nie uważasz, że udział w niedzielnej Mszy Świętej, a udział w tym "cyrku" to zupełnie coś innego?
Jak dajesz proboszczowi na Mszę za kogoś z rodziny to dajesz co miesiąc, czy raz w roku w rocznicę śmierci?
To się nazywa "przerost formy nad treścią", bo czemu mają służyć te comiesięczne spotkania? Ale tak szczerze...
Jak chcą się tak gorliwie modlić za zmarłych, to do parafialnego proboszcza, i dawać po kolei na gregorianki...Jedna za drugą...
A nie na ulicy przemowy... w TV.. i Bóg wie gdzie jeszcze, żeby tylko ludzie widzieli i klaskali wielce szanownie panującemu prezesikowi.. Krótko mówiąc, jak byk pierdzi to obora słucha :)
Takie moje zdanie...

TVN i POLSAT wystarczy włączyć żeby takich mądrości wysłuchać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 12:18 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
baraki pisze:
Kazik pisze:
Te rządy pisowców może i nie były by złe, ale bez tego całego wszechmogącego Kaczyńskiego, Macierewicza i Błaszczaka.. ich mordy i gadanie skutecznie mnie zniechęcają do PiSu :evil:
...no i ta miesiączka pisowska :!: :x

No i co ta miesiączka? W "miesiączkach" udział jest nieobowiązkowy, jak ktoś ma potrzebę uczestniczenia w tych miesięcznicach to jego sprawa, powinno sie to uszanowac bez głupich komentarzy i docinków. Prawdopodobnie co niedziela idziesz do kościółka by wziąc udział w "tygodnicy" obchodzonej juz od około 2000 lat :shock: (dla kogos z otwartym umysłem to jest bardziej irracjonalne niz te smoleńskie miesiączki), a teraz wyobraź sobie jak bys się czuł gdyby zebrała się grupka ateistów i zagłuszała nabożeństwo, naśmiewała się z proboszcza i szydziła z parafian.
Problem w tym że uczestniczenie we mszy św.jest dla ludzi z zamkniętym umysłem jeżeli chodzi o wiare , a na miesięcznicach próbuje się z zamkniętych umysłów zrobić otwarte tylko na potrzeby pisu :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 14:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
mietko75 pisze:
Teraz kolejne fakty wychodzą na jaw . Za panowania PO było 20 kolizji aut rządowych . W jednym przypadku auto wiozące Komora walnęło w matkę z dzieckiem i nikt nigdzie do wczoraj o tym nie mówił i żaden Budka nie oferował tej matce ochrony prawnej . :idea: :idea: :idea:


600zł mandatu ta matka dostała, także jakieś działania poczynili ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
Każde zgromadzenie ma prawo się spotykać. Miesięcznica jest prawnie legalna w odróżnieniu od większości blokad rolniczych :D :D :D

A tak poważnie mówiąc PIS popełnia wiele błedów, niektóre wynikają z głupoty, inne z nieuwagi. Ale przejęło Państwo polskie do cna zepsute i skorumpowane, będące dodatkowo niemiecką kolonią. Aby to wszystko odkręcić gromy będą leciały z każdej strony.
Dlatego rozumiem tych, którzy są przeciwko Pisowi, tych którzy tracą na tym lub są manipulowani niemiecką propagandą sukcesu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 16:11 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
ale jak juz cos naprawiaja to niech robia to konkretnie a nie wymieniaja jeden tryb a reszta i tak zgrzyta .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 17:54 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Zgrzytać zgrzyta i zgrzytać będzie , bo ta niemiecka propaganda czy to w Polsacie , czy w TVNie to już całkiem mózgi odbiorcą wyprała . Kupili od Tuska co chcieli i teraz niewolników mają na smyczy . POwskie kurwy o wysokie renty dla morderców SBeckich walczyły i ci wierni słuchacze TWN też w ich obronie stawali . Mafia POwska likwidowała kraj krok po kroku : przedsiębiorstwa typu stocznie , szkoły , posterunki policji , wyłudzali kamienice , garaże , działki , gotówkę dla Plichty i ci wierni słuchacze Polsatu i TVN i tak gangsterów bronią . Na podstawie " wiarygodnych " informacji wyrobili sobie poglądy jak gówno w betoniarce . :cry: :cry: :cry: :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 18:07 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Mietek !!! zażyj pozitiwum :oops: :oops: po i psl zrobili z Ciebie farmera !!! a teraz co się z Tobą dzieje to nie pojmuje :shock: :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 18:31 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Dzięki PSL nasz kraj ma najdroższy gaz w całej Europie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Że nic Stanie nie pojmujesz to już nie mój problem . Powiedz mi tylko co w poprzednim poście zmyśliłem :?: :?: :?: :?: Co najwyżej wiele machlojek PO i PSL nie wymieniłem , bo zbyt wiele tego było .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 22:33 
Offline

Rejestracja: wtorek 20 lis 2007, 22:17
Posty: 1808
Lokalizacja: wielkopolska
Tak pokłóćcie się ze wszystkimi ,bo to Polakowi najlepiej wychodzi. Niestety pisowi udało się skłócić i podzielić Polaków ,czasami się zastanawiam co ten naród zrobił jarkowi że tak go nienawidzi. Należę do drugiego sortu i nie dlatego że PO jest cacy ,ale dlatego że ci nie mają szacunku ani do prawa ,ani konstytucji, a kupili sobie głosy 500+. Że zlikwidowano po 89 r większość firm ,banków, pgr-ów to wina WSZYSTKICH rządów w tym pis ,bo byli przecież u władzy i jako AWS i pózniej. Przestancie handlować z niemiaszkami to zobaczymy jak PKB będzie rosło :lol: A ty Mietek w domu też wszystkich gnoisz od ku...stwa i innych ,jeżeli ktoś ma odmienne zdanie? Tak zapomniałem towarzystwo jarkowe ma wyłączność na prawde ,racje . Ja mam inne poglądy ,ale szanuje też innych . Mogę być komunistom i złodziejem i kim jeszcze zostane tu, czy gdziekolwiek nazwany ,ale rzeczywistości nie da się oszukać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 22:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
PKB spada -tak rupta ,rupta tak dali. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 23:00 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
andre pisze:
Niestety pisowi udało się skłócić i podzielić Polaków


Chciałbym przypomnieć, że wojna polsko polska, zaczęła się po upadku wizji POPiSu...tzn, w momencie kiedy stało się tak, że PiS PO Donaldzie i Janku co to ma ryja przejechał i okazało się, że wspomnianym panom, teki wicków do ich godności nie bardzo pasowały. Tak bym to ujął, gdybym obiektywnym miał być.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek 13 lut 2017, 23:16 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:31
Posty: 2264
A ja bym to inaczej ujął.... PiS-dokracja! :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 00:29 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
Kaziu...Twoje ujmowanie, jest Ci wybaczone, ponieważ gdy POPiS w planach był, Ciebie w najlepszym razie obejmowała jeszcze gimbokracja, choć nie wykluczone, że pieluchokracja :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 07:58 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:31
Posty: 2264
Ja tylko stwierdzam fakty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 08:11 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Andre można PISu nie lubić , ale żeby w trakcie jakiegoś nieszczęścia cieszyć się z tego to kim trzeba być , moim zdaniem zwykłym szmaciarzem . Teraz słyszymy że za czasów panowania PO była podobna ilość wypadków samochodowych z parlamentarzystami> Były wtedy takie hejty jak teraz , albo czy któryś PISior namawiał poszkodowanego do walki z rządem :?: :?: :?:
Teraz w wiadomościach Polsatu słyszę że nie wolno tego młodego kierowcę nazywać sprawcę , bo prokuratura przesłuchała świadków bezstronnych i 7 twierdzi że było widać i słychać sygnały ostrzegawcze kolumny , a dwóch zeznało że nie widziało i nie słyszało tych sygnałów . To się nazywa manipulacja faktami Andre i na takiej manipulacji Twoja opcja cały czas buduje rzeczywistość . Czemi ci szmaciarze z PO nie przygotowywują konkretnych projektów ustaw , tylko cały czas torpedują to co PISiory chcą zrobić . Ja za PISem nigdy nie byłem i nie głosowałem , ale widząc jak to dziadostwo z PO ciągle kłamie i SBekow chroni , jak zamiast za mniejszością polską w Niemczech się wstawiać , to walczą o prawa mniejszości niemieckiej w Polsce . Jak PISiory chciały mediom ograniczyć wstęp do parlamentów , to nie za to okupowali salę obrad Andre , tylko o uchwalenie budżetu tu chodziło i przejęcie władzy . Ku-rwą władzy nie udało się przejąć i teraz w wiadomościach ciągłe zatrzymania , zarzuty , aresztowania . Pewnie to też wina PISiorów że tyla złodziejstwa za PO było :evil: :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 08:48 
Offline

Rejestracja: czwartek 25 paź 2012, 15:19
Posty: 430
Kaziu...między kolejnymi stwierdzeniami faktów, o kropce nad i coś również napisz :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 11:01 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Kolejne fakty ze strony opozycji wychodzą . Założyli fałszywy profil pani Szydło , na którym organizują na 18 lutego pogrzeb tej pani :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: . Kim ta hołota jest , jak nie ostatnim sortem :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Takiego kurew_stwa to w żadnym innym kraju na świecie chyba nie ma :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 11:14 
Offline

Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 12:30
Posty: 767
Lokalizacja: Lubelskie
mietko75 pisze:
Kolejne fakty ze strony opozycji wychodzą . Założyli fałszywy profil pani Szydło , na którym organizują na 18 lutego pogrzeb tej pani :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: . Kim ta hołota jest , jak nie ostatnim sortem :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Takiego kurew_stwa to w żadnym innym kraju na świecie chyba nie ma :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Tonący brzytwy się chwyta,ale brzytko się chwyta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 13:58 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:31
Posty: 2264
Dlatego powtarzam, rządzić powinna partia spoza układu PiS - PO, bo takie ciosy poniżej pasa będą zawsze.. Za dużo ich dzieli, żeby zachowywali się fair play....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
Piękny Rysio na monarche!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 15:06 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Pis ..kracja to zbiór męczenników i ten profil założyli sobie pewnie sami żeby moherom berety stanęły dęba :D :D i będziecie widzieć że będą męczeństwa , bo tak ten mały podzielił naród :lol: :lol: :lol: a jasnowidz tez przewidywał cos podobnego :shock: :shock: :shock: :shock: .Przykład stąd przecież ten nasz Mietek jest tak na peowców nastawiony że jak by miał broń to by peowców podziurawił :lol: :lol: :lol: ja jak bym wiedział że się stara o pozwolenie to bym też się bał :lol: :lol:
przeciez jak by nie to i to utrwalane pier... o zamachach na miesiączkach to by już przez okna wyskakiwali :lol: :lol: bez dechy bronka :D

dziasiaj byłem w mieście , jeden sklep zamknięty w drugim kartka wyprzedaże wchodzę do trzeciego i pytam co się z tymi sklepami dzieje , a pani mi mówi ja też zamknę sklep , bo skurws.... podniesli jeszcze ZUS i nie damy rady się utrzymać :lol: :lol: podjeżdżam pod sklep wiejski i zazartowałem że podobno zus obniżyli :lol: :lol: a on odpowiada taaaaa na 1200 :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 15:26 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:31
Posty: 2264
Stan, Ty sie martw zeby KRUSu nie zlikwidowali.. A nie wywiady robisz w okolicznych sklepach na temat ZUSu..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 15:30 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Na zapas nie ma się co martwić wiadomo czy mnie Mietek nie odłowi :lol: :lol: :lol: jak się bardziej rozjuszy :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 15:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: czwartek 15 paź 2009, 11:45
Posty: 6025
Kazik pisze:
Stan, Ty sie martw zeby KRUSu nie zlikwidowali.. A nie wywiady robisz w okolicznych sklepach na temat ZUSu..


Kazmierz -jakby zaczeli pitrasić przy krusie to rząd będzie obalony w przeciągu tygodnia . 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 15:40 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:31
Posty: 2264
Obyś miał rację!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 15:46 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
Tyle co jest krusowców to duda beretkami przykryje :lol: :lol: tak jak to miał zamiar z kodziarzami zrobić :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 18:41 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Stan ja akurat jestem dość dobrze uzbrojony :wink: Mam zabawkę bezszelestną z noktowizorem i na nikogo nie mam zamiary się zasadzać :lol: :lol: . Idę się kąpać i zaraz z kumplem z innej opcji politycznej bierzemy małżonki i jedziemy na Walentynki :wink: Ten koleś z którym zaraz na balety jedziemy też kiedyś ze złości w brzuch mnie kopnął , bo go przy chłopakach wyśmiałem że bramki mi nie może strzelić bo jest strasznie samolubny i nikomu nie poddaje . Wszyscy zeszli z boiska po takim jego zachowaniu bez żadnej kłótni , a ja i tak kotów z nim nie drę 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 18:46 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:31
Posty: 2264
Taki to pożyje....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 18:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
Ja sam z córkami dla żony teraz kolację robię :D. Tzymajcie kciuki co by się nie otrula :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek 14 lut 2017, 21:24 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2008, 17:42
Posty: 691
Lokalizacja: podlaskie
Ja tam nie tylko od święta dbam o żoncie i wam też tak radzę nie tylko raz do roku wyjść przed szereg :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 00:44 
Offline

Rejestracja: poniedziałek 24 gru 2012, 03:47
Posty: 1295
Lokalizacja: wlkp
Ja to zauważyłem, że pojawiły się u nas dwie nowe grupy społeczne, fanatyczni zwolennicy PiS, wielbią ich nie wiadomo za co, choćby zrobili coś głupiego i źle to i tak powiedzą, że to super i najlepsze bo to PiS . Druga grupa to fanatyczni przeciwnicy PiS, nienawidzą ich i wszystkiego co z nimi związane nie wiadomo dlaczego, chociażby pisiory zrobili coś mądrego i dobrego to i tak powiedzą, że to złe, fatalne i niszczące dla polski itd bo to zrobił PiS. Mam nadzieję, że i jedni i drudzy są mniejszością i będzie ich ubywać.
Pięknemu Rysiowi to teraz królowanie nie w głowie ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=k9CDIUpK6Jc
https://www.youtube.com/watch?v=GjJj8QPMmHM
Tak poza tym, rok koguta ma być dla niego bardzo dobrym rokiem, tak że nie spisywałbym go na straty w polityce, a może i prywatnie przychód miesięczny zwiększy o pinset ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 08:36 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
To że są różnice w zdaniach to i dobrze , tylko czemu jedna grupa łączy siły z agentami SB , rzuca się pod koła samochodów i prosi obce mocarstwa o interwencje i to wszystko przeciwko własnemu krajowi :?: :?: :?: :?: :?: :?: To dla tego takie silne skrajności właśnie powstały . Przecież co cztery lata są wybory i wystarczy tylko aby PO głośno w mediach punktowało wszystkie złe poczynania PISiorów i już za 2,5 roku znów odzyskaliby władzą i mogliby przez kolejne lata krajem rządzić . Przecież gdy reforma oświaty przeprowadzona przez PISiorów będzie niewypałem , to naród to przy wyborach weźmie pod uwagę , a gdy jeszcze te komisje czy to od Amber Gold , czy Reprywatyzacyjna obnaży PISiorów od złej strony , to PO wygrane wybory mają w kieszeniach . Szykuje się wielka reforma sądownictwa i tu walki będą zapewne nie małe , jeśli PISiory zniszczą sądownictwo , to do władzy już nikt nigdy ich nie wybierze :!: :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 09:08 
Offline

Rejestracja: środa 18 sty 2012, 21:57
Posty: 3302
90 % prawdy mietko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 09:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
Mietko a jak niby spokojna PO miałaby wrócić do władzy skoro bezczelny PIS grzebie w przeszłości i ukazuje wszystkie afery IIIRP?

Dzisiaj Masa sypie w wywiadzie i jedzie po Wałęsie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 09:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: poniedziałek 10 mar 2008, 13:04
Posty: 3752
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ze/5tpp5je


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 10:49 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Tylko prawda cię wyzwoli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 12:03 
Offline

Rejestracja: sobota 09 kwie 2011, 19:50
Posty: 5786
Lokalizacja: Malopolska
mietko75 pisze:
To że są różnice w zdaniach to i dobrze , tylko czemu jedna grupa łączy siły z agentami SB , rzuca się pod koła samochodów i prosi obce mocarstwa o interwencje i to wszystko przeciwko własnemu krajowi :?: :?: :?: :?: :?: :?: To dla tego takie silne skrajności właśnie powstały . Przecież co cztery lata są wybory i wystarczy tylko aby PO głośno w mediach punktowało wszystkie złe poczynania PISiorów i już za 2,5 roku znów odzyskaliby władzą i mogliby przez kolejne lata krajem rządzić . Przecież gdy reforma oświaty przeprowadzona przez PISiorów będzie niewypałem , to naród to przy wyborach weźmie pod uwagę , a gdy jeszcze te komisje czy to od Amber Gold , czy Reprywatyzacyjna obnaży PISiorów od złej strony , to PO wygrane wybory mają w kieszeniach . Szykuje się wielka reforma sądownictwa i tu walki będą zapewne nie małe , jeśli PISiory zniszczą sądownictwo , to do władzy już nikt nigdy ich nie wybierze :!: :!: :!:
Mietek mnie np . to że pis wygrał wybory cieszy :lol: :lol: za tym żeby kadencyjność w samorządach była max 2 również do parlamentu i senatu także , bo w samorzadach jak się długo rządzi to powstaja układy , a dlaczego by do sejmu nie wybierać nowych pomysłów ?? tylko takich dziadków co żal na nich spoglądać :lol: :lol: :lol: do PROW musisz byc młody a do sejmu wystarczy tylko żywy :lol: :lol: :lol:

No ale Mietek jak wybrali wybory to trzeba rzadzić , a nie co mc mamrotać , że prawda wyjdzie na jaw :lol: :lol: :lol: i zmieniać prezydenta wa wy bo nie chce dac pozwolenia na pomnik LECHA w tym miejscu co chce Jarek
powiedz mi po co te ekschumacje ???????? jak był sarkofag na Wawelu zły to trzeba było zmienić , a nie gadać że się uszkodził podczas rozbiórki , zastanawiałeś się może jak ci ludzie się czują co stracili osobę w Smolensku ??????? 6 lat mamrotania i ustalania czyja watroba gdzie leży , może i było dziadostwo przy tych próbkach dna , no ale jak długo jeszcze będa grzebać w tych grobach .
Mietek to nie o to chodzi żeby co 4 lata chodzić na wybory zmieniać rządy :lol: :lol: przeciez jak jedni spierdo... przez 4 lata to drudzy nie nadrobia po 4 latach musi być jakaś ciagłość i delikatnie po wygranych wyborach modyfikować , a nie wszystko spierdoli... bo jo Jarek z tych co ukradli księzyc :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 13:24 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Najlepszą odpowiedzią na te kilka pytań jest dzisiejszy wywiad Schetyny w RMF . Gdyby oszust wiedział że redaktor nie o tym młodym kierowcy mówi tylko o poszkodowanej przez Komora , to by tak sam się nie zgnoił . https://www.youtube.com/watch?v=ECQjawoOhw0
Zakłamywali rzeczywistość w każdej dziedzinie życia , to i teraz nie miej za złe że Jarek chce oddać Polakom trochę sprawiedliwości :idea: :idea:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 13:41 
Offline

Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 14:31
Posty: 2264
Ach ten Jaroslaw...
Falco ma racje... Kto jest przeciwny jakiemus ugrupowaniu to bedzie do konca przeciwny, nawet jak beda dobrze dzialali..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 18:34 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Kazik kłamstwo ma jeszcze krótsze nóżki od Jarkowych :idea: :idea: . Prezes jest maciupki , a te ciągłe kłamstwa POwiaków możesz sobie tylko wyobrazić jak przy takim "wielkim" człowieku wyglądają . :lol: :lol: Banda hipokrytów mandat karny dali kobiecie z dzieckiem w którą razem z Komorem przyjebali , a teraz nakłonili chłopaka do zmiany zeznań . Robią z igły widły i myślą że ludzie to łykną , owszem fanatycy i to łykną ,ale reszta na pewno nie :idea: :idea: Oni myślą że jak za ich czasów wszystko można zakłamać , że prezes trybunału może bezkarnie prawo pracy łamać i kasą wyłudzać , że sędziowie mordercom za odsiadkę kasę na konto będą przesyłać , a i sami sędziowie i ich żony markety będą obrabiać i życie dalej bez konsekwencji toczyć się będzie .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 22:30 
Offline

Rejestracja: środa 12 sty 2011, 19:55
Posty: 3588
Lokalizacja: łódzkie
Teraz puścili wywiad z tę kobitką którą staranowały auta wiozące Komora . Kur_wy nie dość że bez żadnych sygnałów pod prąd wjechali i w Auto kobiety tak zaje-bali że jej córka w szpitalu wylądowała , to jeszcze najpierw ją obwinili jako sprawcę . Ta kobitka to artystka i pieniążków troszkę posiada i DOBREGO adwokata musiała wynająć aby z kłamstwem PO wygrać . Wpierw jednak napisała list do Komorowskiej opisując całą sytuacje z prośbą o wstawienie się w jej sprawie , gdyż to ona była ofiarą . żadnego odzewu od Komorowskiej nie miała aż do dziś . Napisała list otwarty i do samego Komora i tu też bez żadnego odzewu .
Teraz jak chłopak zajebał z boku w Szydło , to ten najgorszy sort się z tego cieszy i z tego chłopaka robi męczennika . Fanatyczne Łachudry :!: :!: :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: środa 15 lut 2017, 22:35 
Offline

Rejestracja: czwartek 09 lut 2012, 19:01
Posty: 971
mietko, Ty się nie kompromituj tą wiedzą z internetu, lub telewizji narodowej. Daleko na tym nie zajedziesz. Był taki jeden co wierzył we wszystko co przeczyta, to se zadry z członka wyjmował. Na płocie napisali "du.a".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2899 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 58  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB