Indeks witryny Indeks witryny

Regulamin FORUM >>
* Zaloguj si─Ö   * Zarejestruj si─Ö * FAQ    * Szukaj
Dzisiaj jest poniedziałek 22 wrz 2014, 08:12

Strefa czasowa UTC+2godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é:
witam chciałbym poruszyc temat skarmiania swin odpadami pochodzacymi z przemysłu ..prosze o wyrazenie swoich opini na temat takich produktuw ubocznych jak pulpa ziemniaczana ,serwatka , czerstwy chleb ,, produkt iboczny z przemysłu cukierniczego i ubojni drobiowych jakie sa wady , zalety jak zachowuje sie po tym swinie gdyz jestym zaintersowany wprowadzeniem takiego zywienia gdyz mozna obnizyc koszt wyprodukowania tucznika i obserwuje ze w moich oklicach zaczyna robic sie to modne

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
Znam jednego co ma swinie, pracuje dodatkowo na ubijni i karmi wnetrznosciami, jak tam przechodzisz to bys trupem padł tak smmierdzi. Powinni mu to zamknac, kto to widział tak karmić, niestety ale układ robi swoje!!!

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
muj znajomy tez tym kiedys karmił i jeszce dodawał czysta krew z ubojni oni te wnetrznosci gotowali i puzniej podawli to swiniom straszny smrud mieso po tak zywionym tuczniku nie chciało sie zabardzo zamrazac w chłodni a swinie robiły sie koloru zułtego i skonczył z tym gdyz zakłady nie chciały brac od niego takiego towaru ale tuczniki chetnie to jadły i dosyc niezle przyrastały

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
Ja stosuje odpady z przemyslu cukierniczego a dokladnie z produkcji czekolady.Ale w zasadzie tylko pase nim maciory. Prze maciorach niskoprosnych tylko to plus woda, u wysokoprosnych i karmiacych dodaje pasze.Jedza to chetnie, a oszczednosc zboza duza.

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
A co kowal ,ty mieszkasz może koło Tarnowa Podgórnego ?

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
nie , na poludniu wielkopolski, ale z tego co wiem to przynajmniej polowa wojewodztwa jest zaopatrywana w ten wywar.

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
kowal a w jakiej cenie kupujesz ten wywar i ile podajesz na 1 maciore niskoprosnym i wysokoprosnym a tak wogule to mugłbys mi powiedziec jakie składniki zawiera taki odpad ......

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
Cena 1 tony to 70.00 zl. z przywozem na miejsce.Kazda maciora dostaje po ok. 4-5 litrow dwa razy dziennie niezaleznie czy nisko czy wysokoprosna. Te drugie i karmiace dostaja jeszcze pasze.Wywar sklada sie glownie z pszenicy po "

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
a mugłbys mi podac namiar do tej firmy jakbys mugł to mi wyslij adres do nich na muj numer gg 10462669<br>

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
kowal a prubowałes skarmiac tym wywarem tuczniki bo moim zdaniem to ciekawy składnik w zywieniu swiń

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
pierwsze słysze o tym wynalazku z wywarem, czy to poważnie skuteczne??

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
Jezeli chodzi o tuczniki to spokojnei mozne go skarmiac. Robi to polowa majej wioski. Ja tego nie robie bo nie mam koryt w chlewni , choc mysle nad tym.Do DANIEGO - zeby zamowic transport musisz zwolac pol wioski, Przywoza cysterna ok. 20.0 ton.Jezeli ci zalezy odezwij sie na forum, a postaram sie dac ci kontakt.

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
a skad wogule jestes bo ja jestem z kuj.pomor okolice włocławka a ty bo zbiornik to na takie zeczy to na 30 m szesciennych i skad oni to przywoza z jakich okolic bo ja to najpierw bym chciał sprubowac od małej ilosci a długo to moze lezec w zbiorniku jak to przywioza i w jakiej jest to postaci płyn papka czy cos innego

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
a jak długo można w gospodarstwie przechowywać taki wywar?

Na g├│r─Ö

Tytu┼é:
Ja jestem z poludnia wielkopolski.Wywar przywozony jest gdzies spod Wroclawia.Przy takich temperaturach jak teraz u mnie lezal 2 tygodnie bez rzadnych problemow. Wywar przywozony jest w postaci plynnej papki. Nie mam raczej mozliwosci przywozu malej ilosci. Na kazdej wiosce u nas jest ktos kto organizuje zbyt dla calego transportu, on rozlicza sie z ludzmi a potem z kierowca, ale ma od tego "

Na g├│r─Ö

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna

Strefa czasowa UTC+2godz.